640378-2026 - Competition
Belgium – Sewage services – Ontstoppingsdiensten raamovereenkomst
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Ontstoppingsdiensten raamovereenkomst
Description: Thuiswest wenst over te gaan tot het sluiten van een raamovereenkomst voor ontstoppingsdiensten. De opdracht bevat het uitvoeren ontstoppingen binnen het patrimonium van Thuiswest. Onder ontstoppingen worden verstaan: - Dringende / preventieve ontstoppingen met mogelijkheid tot periodieke interventies - Reinigen van regenwaterputten - Ledigen van liftputten - Ledigen van septische putten en/of controleput septische putten - … Thuiswest beschikt over ongeveer 6600 huureenheden (appartementen en woningen).
Internal identifier: PPP0LZ-617/6260/2026364
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90400000 Sewage services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 2026364_1