2. Procedure
Procedure
Title: Portionsformar för matdistributionssystem
Description: Ramavtal för successiva avrop av portionsformar för matdistribution. Upphandling genomförs av Skövde kommuns upphandlande enhet för Falköping, Tidaholm och Karlsborg kommuner.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39220000 Kitchen equipment, household and domestic items and catering supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Portionsformar för matdistributionsystem
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001