2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa koparki gąsienicowej z osprzętem dla potrzeb Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Płoszowie
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa koparki gąsienicowej z osprzętem (głowica wychylno-obrotowa z szybkozłączem hydraulicznym, łyżka krusząca, łyżka skarpowa skandynawska, pazur zrywający, chwytak sortujący, łyżka kopiąca (podsiębierna) dla potrzeb Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Płoszowie. Dodatkowe warunki zamówienia: 1) Zamawiający nie udzieli zamówienia Wykonawcy, wobec którego zachodzą okoliczności określone w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1), oraz rozporządzeniem Rady (UE) 2025/2033 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz, UE nr L 2033 z 23.10.2025, str. 1). 2) Zamawiający wymaga, aby oferowane świadczenie, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowało: - produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; - produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. Niespełnienie powyższego wymagania skutkuje odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp. 3) Wymagania w zakresie ochrony środowiska: Zamawiający wymaga, aby oferowana koparka była wyposażona w silnik spalinowy spełniający normę emisji spalin co najmniej Stage V lub równoważną. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 8 do SWZ.
Internal identifier: SZ/3/9/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 43261000 Mechanical shovels
Additional classification (cpv): 43260000 Mechanical shovels, excavators and shovel loaders, and mining machinery, 42420000 Buckets, shovels, grabs and grips for cranes or excavators, 43640000 Parts of excavating machinery
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa koparki gąsienicowej z osprzętem (głowica wychylno-obrotowa z szybkozłączem hydraulicznym, łyżka krusząca, łyżka skarpowa skandynawska, pazur zrywający, chwytak sortujący, łyżka kopiąca (podsiębierna) dla potrzeb Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Płoszowie. Dodatkowe warunki zamówienia: 1) Zamawiający nie udzieli zamówienia Wykonawcy, wobec którego zachodzą okoliczności określone w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1), oraz rozporządzeniem Rady (UE) 2025/2033 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz, UE nr L 2033 z 23.10.2025, str. 1). 2) Zamawiający wymaga, aby oferowane świadczenie, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowało: - produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; - produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. Niespełnienie powyższego wymagania skutkuje odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp. 3) Wymagania w zakresie ochrony środowiska: Zamawiający wymaga, aby oferowana koparka była wyposażona w silnik spalinowy spełniający normę emisji spalin co najmniej Stage V lub równoważną. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 8 do SWZ