640419-2026 - Competition
Latvia – Training simulators – Virtuālās apmācību vides un to programmatūras izstrāde un iegāde Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas vajadzībām
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Virtuālās apmācību vides un to programmatūras izstrāde un iegāde Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas vajadzībām
Description: Virtuālās apmācību vides un to programmatūras izstrāde un iegāde Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas vajadzībām
Internal identifier: IeM VUGD 2025/61
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34152000 Training simulators
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Mācību auditorija ar vizuālajiem, skaņas, gaismas, dūmu un vēja efektiem
Lot: LOT-0002
Title: Virtuālā dronu simulatora vadības pultis
Lot: LOT-0003
Title: Interaktīvie displeji ar statīvu auditorijām
Lot: LOT-0004
Title: Interaktīvie displeji
Lot: LOT-0005
Title: Interaktīvie displeji āra apstākļiem
Lot: LOT-0006
Title: Portatīvie enerģijas avoti
Lot: LOT-0007
Title: Ugunsdzēsēju glābēju autovadītāju braukšanas simulatori
Lot: LOT-0008
Title: Ugunsgrēku dzēšanas un glābšanas darbu virtuālās apmācības vides aprīkojums