2. Procedure
Procedure
Title: Bronchoskopické vybavení - kompletní systém bronchoskopické věže EBUS, rEBUS
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka bronchoskopického vybavení – kompletního systému bronchoskopické věže, EBUS, rEBUS . Součástí předmětu plnění též je poskytování záručních a pozáručních servisních služeb, průběžné a opakované dodávky spotřebního zdravotnického materiálu.
Internal identifier: OŘN-104/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33168000 Endoscopy, endosurgery devices
Additional classification (cpv): 33168100 Endoscopes
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Vše je podrobně uvedeno v bodě 8 ZD.