640440-2026 - Result
Estonia – Breathing apparatus for firefighting – Hingamisaparaatide, nende lisaseadmete ja varuosade ostmine
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Hingamisaparaatide, nende lisaseadmete ja varuosade ostmine
Description: Riigihanke objekt on toodud riigihanke selgitava dokumendi punktis 3.1. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 309627-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35111100 Breathing apparatus for firefighting
5. Lot
Lot: LOT-0000