See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej, z podziałem na części
Description: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej, z podziałem na części”: *część nr 1: Stacja robocza do obliczeń numerycznych – 1 szt. *część nr 2: Stacja robocza do prac projektowych – 1 szt. *część nr 3: Zasilacz UPS – 1szt. *część nr 4: Komputer przenośny – 1szt. *część nr 5: Komputer przenośny – 1szt. w projekcie „Environmental Consumer-Oriented Labelling Advancement for Better tire energy Efficiency and Lower external noise” w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy realizowanego przez NCBiR *część nr 6: Urządzenie wielofunkcyjne – 2 szt. *część nr 7: Macierz dyskowa – 1szt. , dyski – 4 szt. (2 dyski finansowane z projektu Zrównoważony materiał betonowy do zastosowania w ulepszonych konstrukcjach nośnych dla technologii energii odnawialnej na morzu - WECHULL+) *część nr 8: Komputer przenośny – 2 szt. *część nr 9: Jednostka komputerowa – 4 szt., monitor – 10 szt. , zestaw bezprzewodowy klawiatura i mysz – 3 szt., mysz bezprzewodowa – 1szt., klawiatura bezprzewodowa – 1 szt. *część nr 10: Komputer przenośny – 4szt. *część nr 11: Urządzenie wielofunkcyjne (poleasingowe) – 1szt.”. 1. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in. a) Transport przedmiotu umowy w miejsce wyznaczone przez Zamawiającego oraz jego ubezpieczenie, do momentu odebrania przez Zamawiającego bez zastrzeżeń. b) Przedmiot umowy spełnia parametry techniczne i wymagania określone w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia. c) Przedmiot umowy dostarczony do Zamawiającego jest fabrycznie nowy, wolny od wad prawnych i fizycznych i gotowy do eksploatacji, bez konieczności dokonywania dodatkowych zakupów oraz nie jest przedmiotem żadnych praw osób trzecich. d) Zamawiający wymaga gwarancji: e) nie krótszej niż 24 miesiące dla części nr 2-11; dla części nr 1 minimalny okres wynosi minimum 36 miesięcy, okres gwarancji jest jednym z kryteriów oceny ofert. f) W przypadku zaproponowania przez Wykonawcę krótszego okresu gwarancji, oferta zostanie odrzucona jako niespełniająca wymagań Zamawiającego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
Previous notice: 421918-2026
Internal identifier: ZP/118/005/D/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30213100 Portable computers
Additional classification (cpv): 30232110 Laser printers, 35100000 Emergency and security equipment, 48820000 Servers, 37453300 Discus, 30214000 Workstations
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: część nr 1: Stacja robocza do obliczeń numerycznych – 1 szt.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej, z podziałem na części: część nr 1: Stacja robocza do obliczeń numerycznych – 1 szt. 1. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in. a) Transport przedmiotu umowy w miejsce wyznaczone przez Zamawiającego oraz jego ubezpieczenie, do momentu odebrania przez Zamawiającego bez zastrzeżeń. b) Przedmiot umowy spełnia parametry techniczne i wymagania określone w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia. c) Przedmiot umowy dostarczony do Zamawiającego jest fabrycznie nowy, wolny od wad prawnych i fizycznych i gotowy do eksploatacji, bez konieczności dokonywania dodatkowych zakupów oraz nie jest przedmiotem żadnych praw osób trzecich. d) Zamawiający wymaga gwarancji: e) nie krótszej niż 24 miesiące dla części nr 2-11; dla części nr 1 minimalny okres wynosi minimum 36 miesięcy, okres gwarancji jest jednym z kryteriów oceny ofert. f) W przypadku zaproponowania przez Wykonawcę krótszego okresu gwarancji, oferta zostanie odrzucona jako niespełniająca wymagań Zamawiającego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: ZP/118/005/D/26 część nr 1
Main classification (cpv): 30214000 Workstations
Lot: LOT-0002
Title: część nr 2: Stacja robocza do prac projektowych – 1 szt.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej, z podziałem na części: część nr 2: Stacja robocza do prac projektowych – 1 szt. 1. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in. a) Transport przedmiotu umowy w miejsce wyznaczone przez Zamawiającego oraz jego ubezpieczenie, do momentu odebrania przez Zamawiającego bez zastrzeżeń. b) Przedmiot umowy spełnia parametry techniczne i wymagania określone w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia. c) Przedmiot umowy dostarczony do Zamawiającego jest fabrycznie nowy, wolny od wad prawnych i fizycznych i gotowy do eksploatacji, bez konieczności dokonywania dodatkowych zakupów oraz nie jest przedmiotem żadnych praw osób trzecich. d) Zamawiający wymaga gwarancji: e) nie krótszej niż 24 miesiące dla części nr 2-11; dla części nr 1 minimalny okres wynosi minimum 36 miesięcy, okres gwarancji jest jednym z kryteriów oceny ofert. f) W przypadku zaproponowania przez Wykonawcę krótszego okresu gwarancji, oferta zostanie odrzucona jako niespełniająca wymagań Zamawiającego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: ZP/118/005/D/26 część nr 2
Lot: LOT-0003
Title: część nr 3: Zasilacz UPS – 1szt.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej, z podziałem na części: Zasilacz UPS – 1szt. 1. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in. a) Transport przedmiotu umowy w miejsce wyznaczone przez Zamawiającego oraz jego ubezpieczenie, do momentu odebrania przez Zamawiającego bez zastrzeżeń. b) Przedmiot umowy spełnia parametry techniczne i wymagania określone w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia. c) Przedmiot umowy dostarczony do Zamawiającego jest fabrycznie nowy, wolny od wad prawnych i fizycznych i gotowy do eksploatacji, bez konieczności dokonywania dodatkowych zakupów oraz nie jest przedmiotem żadnych praw osób trzecich. d) Zamawiający wymaga gwarancji: e) nie krótszej niż 24 miesiące dla części nr 2-11; dla części nr 1 minimalny okres wynosi minimum 36 miesięcy, okres gwarancji jest jednym z kryteriów oceny ofert. f) W przypadku zaproponowania przez Wykonawcę krótszego okresu gwarancji, oferta zostanie odrzucona jako niespełniająca wymagań Zamawiającego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: ZP/118/005/D/26 część nr 3
Main classification (cpv): 35100000 Emergency and security equipment
Lot: LOT-0004
Title: część nr 4: Komputer przenośny – 1szt.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej, z podziałem na części: część nr 4: Komputer przenośny – 1szt. 1. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in. a) Transport przedmiotu umowy w miejsce wyznaczone przez Zamawiającego oraz jego ubezpieczenie, do momentu odebrania przez Zamawiającego bez zastrzeżeń. b) Przedmiot umowy spełnia parametry techniczne i wymagania określone w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia. c) Przedmiot umowy dostarczony do Zamawiającego jest fabrycznie nowy, wolny od wad prawnych i fizycznych i gotowy do eksploatacji, bez konieczności dokonywania dodatkowych zakupów oraz nie jest przedmiotem żadnych praw osób trzecich. d) Zamawiający wymaga gwarancji: e) nie krótszej niż 24 miesiące dla części nr 2-11; dla części nr 1 minimalny okres wynosi minimum 36 miesięcy, okres gwarancji jest jednym z kryteriów oceny ofert. f) W przypadku zaproponowania przez Wykonawcę krótszego okresu gwarancji, oferta zostanie odrzucona jako niespełniająca wymagań Zamawiającego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: ZP/118/005/D/26 część nr 4
Lot: LOT-0005
Title: część nr 5: Komputer przenośny – 1szt. w projekcie „Environmental Consumer-Oriented Labelling Advancement for Better tire energy Efficiency and Lower external noise” w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy realizowanego przez NCBiR
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej, z podziałem na części: część nr 5: Komputer przenośny – 1szt. Zamówienie jest finansowane ze środków projektu ECOLABEL realizowanego w ramach II edycji Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy 2024–2029 1. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in. a) Transport przedmiotu umowy w miejsce wyznaczone przez Zamawiającego oraz jego ubezpieczenie, do momentu odebrania przez Zamawiającego bez zastrzeżeń. b) Przedmiot umowy spełnia parametry techniczne i wymagania określone w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia. c) Przedmiot umowy dostarczony do Zamawiającego jest fabrycznie nowy, wolny od wad prawnych i fizycznych i gotowy do eksploatacji, bez konieczności dokonywania dodatkowych zakupów oraz nie jest przedmiotem żadnych praw osób trzecich. d) Zamawiający wymaga gwarancji: e) nie krótszej niż 24 miesiące dla części nr 2-11; dla części nr 1 minimalny okres wynosi minimum 36 miesięcy, okres gwarancji jest jednym z kryteriów oceny ofert. f) W przypadku zaproponowania przez Wykonawcę krótszego okresu gwarancji, oferta zostanie odrzucona jako niespełniająca wymagań Zamawiającego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: ZP/118/005/D/26 część nr 5
Lot: LOT-0006
Title: część nr 6: Urządzenie wielofunkcyjne – 2 szt.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej, z podziałem na części: część nr 6: Urządzenie wielofunkcyjne – 2 szt. 1. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in. a) Transport przedmiotu umowy w miejsce wyznaczone przez Zamawiającego oraz jego ubezpieczenie, do momentu odebrania przez Zamawiającego bez zastrzeżeń. b) Przedmiot umowy spełnia parametry techniczne i wymagania określone w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia. c) Przedmiot umowy dostarczony do Zamawiającego jest fabrycznie nowy, wolny od wad prawnych i fizycznych i gotowy do eksploatacji, bez konieczności dokonywania dodatkowych zakupów oraz nie jest przedmiotem żadnych praw osób trzecich. d) Zamawiający wymaga gwarancji: e) nie krótszej niż 24 miesiące dla części nr 2-11; dla części nr 1 minimalny okres wynosi minimum 36 miesięcy, okres gwarancji jest jednym z kryteriów oceny ofert. f) W przypadku zaproponowania przez Wykonawcę krótszego okresu gwarancji, oferta zostanie odrzucona jako niespełniająca wymagań Zamawiającego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: ZP/118/005/D/26 część nr 6
Main classification (cpv): 30232110 Laser printers
Lot: LOT-0007
Title: część nr 7: Macierz dyskowa – 1szt. , dyski – 4 szt. (2 dyski finansowane z projektu Zrównoważony materiał betonowy do zastosowania w ulepszonych konstrukcjach nośnych dla technologii energii odnawialnej na morzu - WECHULL+)
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej, z podziałem na części: część nr 7: Macierz dyskowa – 1szt. , dyski – 4 szt. (2 dyski finansowane z projektu Zrównoważony materiał betonowy do zastosowania w ulepszonych konstrukcjach nośnych dla technologii energii odnawialnej na morzu - WECHULL+) 1. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in. a) Transport przedmiotu umowy w miejsce wyznaczone przez Zamawiającego oraz jego ubezpieczenie, do momentu odebrania przez Zamawiającego bez zastrzeżeń. b) Przedmiot umowy spełnia parametry techniczne i wymagania określone w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia. c) Przedmiot umowy dostarczony do Zamawiającego jest fabrycznie nowy, wolny od wad prawnych i fizycznych i gotowy do eksploatacji, bez konieczności dokonywania dodatkowych zakupów oraz nie jest przedmiotem żadnych praw osób trzecich. d) Zamawiający wymaga gwarancji: e) nie krótszej niż 24 miesiące dla części nr 2-11; dla części nr 1 minimalny okres wynosi minimum 36 miesięcy, okres gwarancji jest jednym z kryteriów oceny ofert. f) W przypadku zaproponowania przez Wykonawcę krótszego okresu gwarancji, oferta zostanie odrzucona jako niespełniająca wymagań Zamawiającego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: ZP/118/005/D/26 część nr 7
Main classification (cpv): 48820000 Servers
Additional classification (cpv): 37453300 Discus
Lot: LOT-0008
Title: część nr 8: Komputer przenośny – 2 szt.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej, z podziałem na części: część nr 8: Komputer przenośny – 2 szt. 1. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in. a) Transport przedmiotu umowy w miejsce wyznaczone przez Zamawiającego oraz jego ubezpieczenie, do momentu odebrania przez Zamawiającego bez zastrzeżeń. b) Przedmiot umowy spełnia parametry techniczne i wymagania określone w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia. c) Przedmiot umowy dostarczony do Zamawiającego jest fabrycznie nowy, wolny od wad prawnych i fizycznych i gotowy do eksploatacji, bez konieczności dokonywania dodatkowych zakupów oraz nie jest przedmiotem żadnych praw osób trzecich. d) Zamawiający wymaga gwarancji: e) nie krótszej niż 24 miesiące dla części nr 2-11; dla części nr 1 minimalny okres wynosi minimum 36 miesięcy, okres gwarancji jest jednym z kryteriów oceny ofert. f) W przypadku zaproponowania przez Wykonawcę krótszego okresu gwarancji, oferta zostanie odrzucona jako niespełniająca wymagań Zamawiającego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: ZP/118/005/D/26 część nr 8
Lot: LOT-0009
Title: część nr 9: Jednostka komputerowa – 4 szt., monitor – 10 szt. , zestaw bezprzewodowy klawiatura i mysz – 3 szt., mysz bezprzewodowa – 1szt., klawiatura bezprzewodowa – 1 szt.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej, z podziałem na części: część nr 9: Jednostka komputerowa – 4 szt., monitor – 10 szt. , zestaw bezprzewodowy klawiatura i mysz – 3 szt., mysz bezprzewodowa – 1szt., klawiatura bezprzewodowa – 1 szt. 1. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in. a) Transport przedmiotu umowy w miejsce wyznaczone przez Zamawiającego oraz jego ubezpieczenie, do momentu odebrania przez Zamawiającego bez zastrzeżeń. b) Przedmiot umowy spełnia parametry techniczne i wymagania określone w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia. c) Przedmiot umowy dostarczony do Zamawiającego jest fabrycznie nowy, wolny od wad prawnych i fizycznych i gotowy do eksploatacji, bez konieczności dokonywania dodatkowych zakupów oraz nie jest przedmiotem żadnych praw osób trzecich. d) Zamawiający wymaga gwarancji: e) nie krótszej niż 24 miesiące dla części nr 2-11; dla części nr 1 minimalny okres wynosi minimum 36 miesięcy, okres gwarancji jest jednym z kryteriów oceny ofert. f) W przypadku zaproponowania przez Wykonawcę krótszego okresu gwarancji, oferta zostanie odrzucona jako niespełniająca wymagań Zamawiającego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: ZP/118/005/D/26 część nr 9
Additional classification (cpv): 30214000 Workstations
Lot: LOT-0010
Title: część nr 10: Komputer przenośny – 4szt.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej, z podziałem na części: część nr 10: Komputer przenośny – 4szt. 1. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in. a) Transport przedmiotu umowy w miejsce wyznaczone przez Zamawiającego oraz jego ubezpieczenie, do momentu odebrania przez Zamawiającego bez zastrzeżeń. b) Przedmiot umowy spełnia parametry techniczne i wymagania określone w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia. c) Przedmiot umowy dostarczony do Zamawiającego jest fabrycznie nowy, wolny od wad prawnych i fizycznych i gotowy do eksploatacji, bez konieczności dokonywania dodatkowych zakupów oraz nie jest przedmiotem żadnych praw osób trzecich. d) Zamawiający wymaga gwarancji: e) nie krótszej niż 24 miesiące dla części nr 2-11; dla części nr 1 minimalny okres wynosi minimum 36 miesięcy, okres gwarancji jest jednym z kryteriów oceny ofert. f) W przypadku zaproponowania przez Wykonawcę krótszego okresu gwarancji, oferta zostanie odrzucona jako niespełniająca wymagań Zamawiającego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: ZP/118/005/D/26 część nr 10
Lot: LOT-0011
Title: część nr 11: Urządzenie wielofunkcyjne (poleasingowe) – 1szt.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej, z podziałem na części: część nr 11: Urządzenie wielofunkcyjne (poleasingowe) – 1szt. 1. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in. a) Transport przedmiotu umowy w miejsce wyznaczone przez Zamawiającego oraz jego ubezpieczenie, do momentu odebrania przez Zamawiającego bez zastrzeżeń. b) Przedmiot umowy spełnia parametry techniczne i wymagania określone w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia. c) Przedmiot umowy dostarczony do Zamawiającego jest fabrycznie nowy, wolny od wad prawnych i fizycznych i gotowy do eksploatacji, bez konieczności dokonywania dodatkowych zakupów oraz nie jest przedmiotem żadnych praw osób trzecich. d) Zamawiający wymaga gwarancji: e) nie krótszej niż 24 miesiące dla części nr 2-11; dla części nr 1 minimalny okres wynosi minimum 36 miesięcy, okres gwarancji jest jednym z kryteriów oceny ofert. f) W przypadku zaproponowania przez Wykonawcę krótszego okresu gwarancji, oferta zostanie odrzucona jako niespełniająca wymagań Zamawiającego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: ZP/118/005/D/26 część nr 11