640492-2026 - Competition
Poland – Medical equipments – Zakup sprzętu ratowniczego w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup sprzętu ratowniczego w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu ratowniczego w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej z podziałem na części: • I CZĘŚĆ: Zakup trzech defibrylatorów • II CZĘŚĆ: Zakup trzech respiratorów • III CZĘŚĆ: Zakup dwóch komór izolacyjnych do transportu zakaźnie chorych 2. Zamawiający wymaga by zaoferowany sprzęt medyczny szczegółowo opisany w Załączniku nr 1 do SWZ dla każdej części zamówienia: a) będzie fabrycznie nowy, gotowy do użycia, nie używany jako przedmiot ekspozycji i wyprodukowany nie wcześniej niż w roku 2026 roku. b) powinien być bez defektów, błędów konstrukcyjnych, wykonawczych i innych wad technicznych, które mogłyby się ujawnić podczas jego użytkowania. c) będzie zgodny z wymogami określonymi w SWZ, w tym m.in.: spełniając wszystkie wymogi techniczne i użytkowe szczegółowo opisane w Załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia), jak również będzie zgodny z treścią oferty Wykonawcy. d) będzie wprowadzony do obrotu i używania zgodnie z wymaganiami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024r., poz. 1620 z późn. zm.). e) będzie spełniał wymogi obowiązujących norm w odniesieniu do sprzętu medycznego objętego zamówieniem: PN:EN 1865 lub norm równoważnych; f) będzie posiadał atesty, certyfikaty i będzie zarejestrowany zgodnie z przepisami prawa wymagającymi posiadania atestów, certyfikatów oraz rejestracji. g) będzie miał pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. h) będzie wolne od wad fizycznych oraz prawnych, jak również nie będzie obciążony prawami osób trzecich.
Internal identifier: 5/D/ZP/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Additional classification (cpv): 44611200 Breathing apparatus, 33182100 Defibrillator
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: I CZĘŚĆ: Zakup trzech defibrylatorów
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu ratowniczego w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej z dla części: I CZĘŚĆ: Zakup trzech defibrylatorów 2. Zamawiający wymaga by zaoferowany sprzęt medyczny szczegółowo opisany w Załączniku nr 1 do SWZ dla I części zamówienia: a) będzie fabrycznie nowy, gotowy do użycia, nie używany jako przedmiot ekspozycji i wyprodukowany nie wcześniej niż w roku 2026 roku. b) powinien być bez defektów, błędów konstrukcyjnych, wykonawczych i innych wad technicznych, które mogłyby się ujawnić podczas jego użytkowania. c) będzie zgodny z wymogami określonymi w SWZ, w tym m.in.: spełniając wszystkie wymogi techniczne i użytkowe szczegółowo opisane w Załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia), jak również będzie zgodny z treścią oferty Wykonawcy. d) będzie wprowadzony do obrotu i używania zgodnie z wymaganiami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024r., poz. 1620 z późn. zm.). e) będzie spełniał wymogi obowiązujących norm w odniesieniu do sprzętu medycznego objętego zamówieniem: PN:EN 1865 lub norm równoważnych; f) będzie posiadał atesty, certyfikaty i będzie zarejestrowany zgodnie z przepisami prawa wymagającymi posiadania atestów, certyfikatów oraz rejestracji. g) będzie miał pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. h) będzie wolne od wad fizycznych oraz prawnych, jak również nie będzie obciążony prawami osób trzecich.
Additional classification (cpv): 33182100 Defibrillator
Quantity: 3 pieces
Lot: LOT-0002
Title: II CZĘŚĆ: Zakup trzech respiratorów
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu ratowniczego w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej z dla części: II CZĘŚĆ: Zakup trzech respiratorów 2. Zamawiający wymaga by zaoferowany sprzęt medyczny szczegółowo opisany w Załączniku nr 1 do SWZ dla II części zamówienia: a) będzie fabrycznie nowy, gotowy do użycia, nie używany jako przedmiot ekspozycji i wyprodukowany nie wcześniej niż w roku 2026 roku. b) powinien być bez defektów, błędów konstrukcyjnych, wykonawczych i innych wad technicznych, które mogłyby się ujawnić podczas jego użytkowania. c) będzie zgodny z wymogami określonymi w SWZ, w tym m.in.: spełniając wszystkie wymogi techniczne i użytkowe szczegółowo opisane w Załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia), jak również będzie zgodny z treścią oferty Wykonawcy. d) będzie wprowadzony do obrotu i używania zgodnie z wymaganiami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024r., poz. 1620 z późn. zm.). e) będzie spełniał wymogi obowiązujących norm w odniesieniu do sprzętu medycznego objętego zamówieniem: PN:EN 1865 lub norm równoważnych; f) będzie posiadał atesty, certyfikaty i będzie zarejestrowany zgodnie z przepisami prawa wymagającymi posiadania atestów, certyfikatów oraz rejestracji. g) będzie miał pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. h) będzie wolne od wad fizycznych oraz prawnych, jak również nie będzie obciążony prawami osób trzecich.
Additional classification (cpv): 44611200 Breathing apparatus
Lot: LOT-0003
Title: III CZĘŚĆ: Zakup dwóch komór izolacyjnych do transportu zakaźnie chorych
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu ratowniczego w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej z dla części: III CZĘŚĆ: Zakup dwóch komór izolacyjnych do transportu zakaźnie chorych 2. Zamawiający wymaga by zaoferowany sprzęt medyczny szczegółowo opisany w Załączniku nr 1 do SWZ dla III części zamówienia: a) będzie fabrycznie nowy, gotowy do użycia, nie używany jako przedmiot ekspozycji i wyprodukowany nie wcześniej niż w roku 2026 roku. b) powinien być bez defektów, błędów konstrukcyjnych, wykonawczych i innych wad technicznych, które mogłyby się ujawnić podczas jego użytkowania. c) będzie zgodny z wymogami określonymi w SWZ, w tym m.in.: spełniając wszystkie wymogi techniczne i użytkowe szczegółowo opisane w Załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia), jak również będzie zgodny z treścią oferty Wykonawcy. d) będzie wprowadzony do obrotu i używania zgodnie z wymaganiami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024r., poz. 1620 z późn. zm.). e) będzie spełniał wymogi obowiązujących norm w odniesieniu do sprzętu medycznego objętego zamówieniem: PN:EN 1865 lub norm równoważnych; f) będzie posiadał atesty, certyfikaty i będzie zarejestrowany zgodnie z przepisami prawa wymagającymi posiadania atestów, certyfikatów oraz rejestracji. g) będzie miał pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. h) będzie wolne od wad fizycznych oraz prawnych, jak również nie będzie obciążony prawami osób trzecich.
Quantity: 2 pieces