640505-2026 - Competition
Bulgaria – Computer equipment and supplies – „Абонаментно и сервизно обслужване на офис техника: компютри, преносими компютри, хардуер и софтуер, принтери, скенери, копирни машини, монитори, UPS устройства, модеми, рутери и др., вкл. и доставка на резервни части, материали и консумативи за офис техниката за срок от 24 месеца, за нуждите на ТП “ДЛС Тополовград”"
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Абонаментно и сервизно обслужване на офис техника: компютри, преносими компютри, хардуер и софтуер, принтери, скенери, копирни машини, монитори, UPS устройства, модеми, рутери и др., вкл. и доставка на резервни части, материали и консумативи за офис техниката за срок от 24 месеца, за нуждите на ТП “ДЛС Тополовград”"
Description: Профилактика и сервизно обслужване на компютри, преносими компютри, хардуер и софтуер, принтери, копирни машини, монитори, телефони и факс апарати, UPS устройства, мрежово оборудване, модеми, рутери и др. техника за следгаранционна поддръжка; доставка и монтаж на резервни части за компютри, преносими компютри, хардуер и софтуер, принтери, копирни машини, монитори, UPS устройства, мрежово оборудване, модеми, рутери и др. техника; доставка и монтаж на консумативи за принтери, многофункционални устройства и копирни машини.
Internal identifier: 608411
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001