640522-2026 - Competition
Poland – Cleaning services – Świadczenie usług polegających na kompleksowym sprzątaniu obiektów Starostwa Powiatowego, z podziałem na 9 części.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Świadczenie usług polegających na kompleksowym sprzątaniu obiektów Starostwa Powiatowego, z podziałem na 9 części.
Description: Świadczenie usług polegających na kompleksowym sprzątaniu obiektów Starostwa Powiatowego, z podziałem na 9 następujących części: 1) Część nr 1 – budynek Starostwa Powiatowego w Poznaniu, ul. Jackowskiego 18, wraz z terenem przyległym; 2) Część nr 2 – budynek filii Wydziału Komunikacji i Transportu zlokalizowany w Czerwonaku; 3) Część nr 3 – budynek filii Wydziału Komunikacji i Transportu zlokalizowany w Biskupicach; 4) Część nr 4 – budynek filii Wydziału Komunikacji i Transportu zlokalizowany w Stęszewie; 5) Część nr 5 – budynek filii Wydziału Komunikacji i Transportu zlokalizowany w Swarzędzu; 6) Część nr 6 – budynek filii Wydziału Komunikacji i Transportu zlokalizowany w Kórniku; 7) Część nr 7 – budynek przy ul. Zielonej 8 w Poznaniu – Referat ds. działalności gospodarczej Wydziału Komunikacji i Transportu; 8) Część nr 8 – budynek przy ul. Węglowej 1/3 w Poznaniu; 9) Część nr 9 – budynek zlokalizowany w Poznaniu, ul. Słowackiego 8, wraz z terenem przyległym. 2. W każdej z części Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy. 3. Zamawiający wymaga, aby: 1) przedmiot zamówienia wykonywały wyłącznie osoby niekarane, w zakresie każdej z części, 2) przedmiot zamówienia realizowany był zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, oraz by do realizacji zamówienia wykorzystane zostały narzędzia i urządzenia techniczne, o których mowa w załącznikach do projektowanych postanowień umowy, w zakresie każdej z części, 3) wybrany Wykonawca przedłożył Zamawiającemu wykaz osób skierowanych do realizacji zamówienia wraz z oświadczeniami o ich niekaralności najpóźniej do dnia rozpoczęcia realizacji zamówienia, w zakresie każdej z części, 4) w zakresie części nr 1 i części nr 9 - wybrany Wykonawca, najpóźniej 7 dni po podpisaniu umowy przedłożył: Wykaz środków czystości i higienicznych przewidzianych do realizacji zamówienia wraz z ich kartami charakterystyki, 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załącznikach do SWZ.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Część nr 1. Budynek Starostwa Powiatowego w Poznaniu, ul. Jackowskiego 18, wraz z terenem przyległym.
Internal identifier: ZP.272.00042.2026_1
Lot: LOT-0002
Description: Część nr 2. Budynek filii Wydziału Komunikacji i Transportu zlokalizowany w Czerwonaku.
Internal identifier: ZP.272.00042.2026_2
Lot: LOT-0003
Description: Część nr 3. Budynek filii Wydziału Komunikacji i Transportu zlokalizowany w Biskupicach.
Internal identifier: ZP.272.00042.2026_3
Lot: LOT-0004
Description: Część nr 4. Budynek filii Wydziału Komunikacji i Transportu zlokalizowany w Stęszewie.
Internal identifier: ZP.272.00042.2026_4
Lot: LOT-0005
Description: Część nr 5. Budynek filii Wydziału Komunikacji i Transportu zlokalizowany w Swarzędzu.
Internal identifier: ZP.272.00042.2026_5
Lot: LOT-0006
Description: Część nr 6. Budynek filii Wydziału Komunikacji i Transportu zlokalizowany w Kórniku.
Internal identifier: ZP.272.00042.2026_6
Lot: LOT-0007
Description: Część nr 7. Budynek przy ul. Zielonej 8 w Poznaniu – Referat ds. działalności gospodarczej Wydziału Komunikacji i Transportu.
Internal identifier: ZP.272.00042.2026_7
Lot: LOT-0008
Description: Część nr 8. Budynek przy ul. Węglowej 1/3 w Poznaniu.
Internal identifier: ZP.272.00042.2026_8
Lot: LOT-0009
Description: Część nr 9. Budynek zlokalizowany w Poznaniu, ul. Słowackiego 8, wraz z terenem przyległym.
Internal identifier: ZP.272.00042.2026_9