640541-2026 - Competition
Hungary – Field hospital – ROLE sátrak beszerzése
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: ROLE sátrak beszerzése
Description: ROLE sátrak beszerzése beszerzése, 2 308 830 400 nettó (HUF) keretösszeg erejéig, keretmegállapodás megkötésével.A kiegészítő közbeszerzési dokumentumban (KKD) meghatározott műszaki követelményeknek megfeleltethető, tervezetten 60 készlet ROLE sátrak ajánlatkérő (AK) általi megvásárlása 2 308 830 400 nettó (HUF) keretösszegben keretmegállapodás megkötésével. Csak új termék ajánlható meg. Érvénytelen az ajánlat, ha a megajánlott termék az ajánlatban benyújtott műszaki leírás alapján nem felel meg a dokumentációban a termékkel szemben előírt teljesítendő minimumkövetelményeknek, azaz a megajánlott paraméterek azokat nem elégítik ki.
Internal identifier: EKR001636572026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44211300 Field hospital
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: A kiegészítő közbeszerzési dokumentumban (KKD) meghatározott műszaki követelményeknek megfeleltethető, tervezetten 60 készlet ROLE sátrak ajánlatkérő (AK) általi megvásárlása 2 308 830 400 nettó (HUF) keretösszegben keretmegállapodás megkötésével. (X) Megajánlott termékkel szemben támasztott követelmények: A megajánlandó termékekkel szemben támasztott követelmények a közbeszerzési dokumentumokban részletezve. (X) Ajánlattevő (AT) kizárólag olyan termék(ek)et ajánlhat meg, mely megfelel az alábbiaknak: - az Európai Unió tagállamaiban jogszerűen forgalmazható; - új (gyári új, nem használt, nem demókészülék); - az Európai Unió harmonizált szabványai (eltérés esetén egyenértékű megoldással) és a direktívák alapvető követelményei szerint került legyártásra. (X) AK felhívja AT figyelmét, hogy az ajánlati árnak tartalmazni kell: - a szállítandó eszköz (termék) csomagolásának és szállításának, - beüzemelés (amennyiben a műszaki követelmények azt előírják), - betanítás, valamint - a jótállás (min. 120 hónap) költségeit egyaránt. (X) ATnek SZAKMAI AJÁNLAT keretében részeként csatolnia kell (1) ATnek a Felolvasólapon szerepeltetett árat, AK által közzétett minta szerint kitöltött Kereskedelmi ajánlattal szükséges alátámasztania. A megajánlott termék megnevezését, típusát, cikkszámát, gyártóját, valamint orvostechnikai eszköz osztályba sorolását ajánlattevőnek a Kereskedelmi ajánlatban fel kell tüntetni. AT által megajánlott nettó egységárat, valamint a megajánlott termék megnevezését, típusát, cikkszámát AK alapadatként kezeli. A szakmai ajánlat a bontást megelőzően benyújtott ajánlatban történő csatolásának elmaradása az ajánlat ÉRVÉNYTELENSÉGÉT vonja maga után. Ez alól kivételt képez ha az ajánlat egyéb részeiben egyértelműen és kétséget kizáró módon megállapíthatóak a SZAKMAI ajánlatban alapadatként meghatározott értékek. (X) ATnek MŰSZAKI AJÁNLAT keretében csatolnia kell (1) a megajánlott termékre a gyártó vagy forgalmazó által felügyelt termékismertetőt (másolati példányban). A gyártó vagy forgalmazó által felügyelt termékismertető tartalmazza legalább a termék megnevezését, a gyártó megnevezését, a termék származási helyét, továbbá műszaki paramétereit, jellemzőit és minden olyan adatot és információt,amelyből a termék közbeszerzési dokumentumokban előírt műszaki követelményeknek való megfelelősége megállapítható. Ha a termékismertető nem magyar nyelvű, csatolni szükséges a nem magyar nyelvű dokumentumot és annak magyar nyelvű fordítását is. AK gyártó vagy forgalmazó által felügyelt termékismertető alatt az adott termék közvetlen gyártója, illetve forgalmazásra feljogosított képviselője vagy nem EU illetőségű gyártó esetén gyártó vagy EU illetőségű, forgalmazásra meghatalmazott képviselője (EC REP) által kiadott, termék funkcionális és műszaki paramétereit összefoglaló dokumentumot érti. AK nem várja el a gyártó vagy forgalmazó általi hitelesítést, azaz bármilyen, a gyártótól vagy forgalmazótól származó termékleírás/prospektus megfelelő. (X) ATnek az ajánlatban rögzítenie szükséges, hogy az általa megajánlott termék orvostechn. eszköznek való megfeleltethetőségét. Amennyiben a megajánlott termék orvostechnikai eszköznek minősül, abban az esetben nyertes ajánlattevő szerződéses kötelezettsége, hogy igazolja a megajánlott termék orvostechn. eszköznek való megfelelését a 16/2012. (II.16.) Korm. rendelet 9. § (2) bekezdése szerint.
Internal identifier: EKR001636572026/1