2. Procedure
Procedure
Title: „Доставка на измервателни уреди за нуждите на ТУ-София“
Description: Предметът на поръчката е: „Доставка на измервателни уреди за нуждите на ТУ-София“, по обособени позиции: Обособена позиция 1: Доставка на измервателни уреди за измерване на електрически величини и температура Обособена позиция 2: Доставка на измервателни комплекти и устройства за измерване на неeлектрически величини Обособена позиция 3: Доставка на измервателни уреди за измерване на параметри на околната среда, тестови устройства и анализатори за нуждите на Ф и К Сливен Обособена позиция 4: Доставка на измервателни уреди и лабораторни стендове за нуждите на ТЕХНИЧЕСКИ КОЛЕЖ. Доставеното оборудване трябва да е ново, неупотребявано, в оригинални фабрични опаковки. Доставеното оборудване да е комплектувано с необходимите елементи, така че да е работоспособно и да изпълнява функциите, заложени в спецификацията. Ако се окаже, че оборудването не може да изпълнява дадена функция поради недостиг или липса на съответните елементи, същите трябва да бъдат доставени за сметка на Изпълнителя.
Internal identifier: 606904
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38550000 Meters
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Доставка на измервателни уреди за измерване на електрически величини и температура
Description: Предметът на обособената позиция е: Доставка на измервателни уреди за измерване на електрически величини и температура, включва доставка на: Амперклещи 1 – 5бр., Амперклещи 2 – 2бр., Амперклещи 3 – 2бр., Амперклещи 4 – 1бр., Микроамперметър – 1бр., Мултимер 1 – 10бр., Мултимер 2 -16бр., Мултимер 3 -2бр., Мултимер 4 – 14бр., Мултимер 5 – 2бр., Мултимер 6 – 3бр., Мултимер 7 – 10бр., Мултимер 8 – 30бр., LCR метър 1 – 1бр., LCR метър 2 – 1бр., LCR метър 3 – 3бр., LCR метър 4 – 2бр., Високопрецизен ръчен цифров мостов LCR ESR тестер – 1бр., Тестер за полупроводници LCR-TC1 L/C/R/ESR метър – 3бр., Уред за измерване на изолационно съпротивление – 1бр., Уред за измерване на земно съпротивление – 1бр., Грапавомер – 2бр., Цифров луксомер – 2бр., Мини термометър – 2бр., Термовизионна камера 1 – 1бр., Термовизионна камера 2 -1бр. Всички характеристики и изисквания са посочени в Техническата спецификация от документацията за участие. Доставеното оборудване трябва да е ново, неупотребявано, в оригинални фабрични опаковки. Доставеното оборудване да е комплектувано с необходимите елементи, така че да е работоспособно и да изпълнява функциите, заложени в спецификацията. Ако се окаже, че оборудването не може да изпълнява дадена функция поради недостиг или липса на съответните елементи, същите трябва да бъдат доставени за сметка на Изпълнителя. Договорът влиза в сила от датата на регистрирането му в деловодната система на Възложителя. Срокът за извършване на доставките е до 90 календарни дни, считано от датата на регистриране на договора в Деловодството на Възложителя. Минималният гаранционен срок на оборудването, включено в настоящата обособената позиция е 24 месеца. Началото на всички гаранционни срокове започва да тече от датата на подписване на двустранен приемо – предавателен протокол без забележки.
Internal identifier: 606976
Lot: LOT-0002
Title: Доставка на измервателни комплекти и устройства за измерване на неелектрически величини
Description: Предметът на обособената позиция е: Доставка на измервателни комплекти и устройства за измерване на неелектрически величини, включва доставка на: Дигитален шублер 1 – 1бр., Дигитален шублер 2 – 1бр., Дигитален Микроскоп – 1бр., Нивелир алуминиев кутия комплект 60, 100, 1800 мм, 0.5 мм/м, – 2бр., Професионален електронен кантар – 2бр., Дата логер, температура и напрежение, 14 канала, CF карта, USB, LCD – 1бр., Лазерна ролетка - 50 м - 2бр., Дигитален манометър за диференциално налягане – 1бр., Стенд състоящ се от инерциален диск с обърнато махало монтирано на диска – 1бр., Учебен комплект за измерване на радиоактивност – 4бр., Професионален настолен рН-метър – 2бр. Всички характеристики и изисквания са посочени в Техническата спецификация от документацията за участие. Доставеното оборудване трябва да е ново, неупотребявано, в оригинални фабрични опаковки. Доставеното оборудване да е комплектувано с необходимите елементи, така че да е работоспособно и да изпълнява функциите, заложени в спецификацията. Ако се окаже, че оборудването не може да изпълнява дадена функция поради недостиг или липса на съответните елементи, същите трябва да бъдат доставени за сметка на Изпълнителя. Договорът влиза в сила от датата на регистрирането му в деловодната система на Възложителя. Срокът за извършване на доставките е до 90 календарни дни, считано от датата на регистриране на договора в Деловодството на Възложителя. Минималният гаранционен срок на оборудването, включено в настоящата обособената позиция е 24 месеца. Началото на всички гаранционни срокове започва да тече от датата на подписване на двустранен приемо – предавателен протокол без забележки.
Internal identifier: 606981
Lot: LOT-0003
Title: Доставка на измервателни уреди за измерване на параметри на околната среда, тестови устройства и анализатори за нуждите на Ф и К Сливен
Description: Предметът на обособената позиция е: Доставка на измервателни уреди за измерване на параметри на околната среда, тестови устройства и анализатори за нуждите на Ф и К Сливен, включва доставка на: Димомер за измерване димността на отработилите газове на дизеловите двигатели – 1бр., Тестер на захранващи мрежи – 2бр., Ротационен вискозиметър – 1бр., Дигитална бюрета / титратор – 1бр., Оптичен Рефлектометър (OTDR) – 1бр., PON измервател на оптична мощност EPON/10GEPON/XGPON – 1бр., Комплект преобразователи на съпротивление – 1бр., Модул скорост на въртене и контрол на позицията – 1бр., Преносим газ-анализатор – 1бр., Многофункционален уред за измерване на параметри на работната среда – 1бр., Уред за измерване на CO, CO2 - 1бр., Преносим дозиметър – 1бр., Метеорологичен център със сензор със слънчево захранване – 1бр., Логер (пиранометър) – 1бр., Комплект за демонстриране ефектите на топлоизолация -1бр. Всички характеристики и изисквания са посочени в Техническата спецификация от документацията за участие. Доставеното оборудване трябва да е ново, неупотребявано, в оригинални фабрични опаковки. Доставеното оборудване да е комплектувано с необходимите елементи, така че да е работоспособно и да изпълнява функциите, заложени в спецификацията. Ако се окаже, че оборудването не може да изпълнява дадена функция поради недостиг или липса на съответните елементи, същите трябва да бъдат доставени за сметка на Изпълнителя. Договорът влиза в сила от датата на регистрирането му в деловодната система на Възложителя. Срокът за извършване на доставките е до 90 календарни дни, считано от датата на регистриране на договора в Деловодството на Възложителя. Минималният гаранционен срок на оборудването, включено в настоящата обособената позиция е 24 месеца. Началото на всички гаранционни срокове започва да тече от датата на подписване на двустранен приемо – предавателен протокол без забележки.
Internal identifier: 606982
Lot: LOT-0004
Title: Доставка на измервателни уреди и лабораторни стендове за нуждите на ТЕХНИЧЕСКИ КОЛЕЖ
Description: Предметът на обособената позиция е: Доставка на измервателни уреди и лабораторни стендове за нуждите на ТЕХНИЧЕСКИ КОЛЕЖ, включва доставка на: Прецизна везна с автоматична вътрешна калибровка -1бр., Влагоанализаторни везни за прецизни измервания на проби с ниско съдържание на влага – 1бр., Стенд за подготовка на полирани проби и измерване на твърдост по Викерс – 2бр., Стенд за измерване на биене и грапавост – 1бр., 3-Фазен анализатор на мощност и хармоници – 2бр., Преносим спектрометър – 2бр., Tестер за диелектрична якост – 2бр., Комплект Учебен набор"Магнитна индукция" – 1бр., Лабораторен стенд за измерване и изследване на полупроводникови елементи – 1бр., Лабораторен стенд за измерване и изследване на усъвършенствани полупроводникови вериги – 2бр., Комбиниран pH-метър с кондуктометър и TDS – 4бр., Учебен модул за собствена разработка – 2бр., Лабораторен стенд – 2бр., Лабораторен стенд за честотна модулация и демодулация – 2бр., Нагревателна плоча – 2бр. Всички характеристики и изисквания са посочени в Техническата спецификация от документацията за участие. Доставеното оборудване трябва да е ново, неупотребявано, в оригинални фабрични опаковки. Доставеното оборудване да е комплектувано с необходимите елементи, така че да е работоспособно и да изпълнява функциите, заложени в спецификацията. Ако се окаже, че оборудването не може да изпълнява дадена функция поради недостиг или липса на съответните елементи, същите трябва да бъдат доставени за сметка на Изпълнителя. Договорът влиза в сила от датата на регистрирането му в деловодната система на Възложителя. Срокът за извършване на доставките е до 90 календарни дни, считано от датата на регистриране на договора в Деловодството на Възложителя. Минималният гаранционен срок на оборудването, включено в настоящата обособената позиция е 24 месеца. Началото на всички гаранционни срокове започва да тече от датата на подписване на двустранен приемо – предавателен протокол без забележки.
Internal identifier: 606983