640581-2026 - Competition
Estonia – Public-service buses – Elektribusside ja gaasibusside ostmine
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Elektribusside ja gaasibusside ostmine
Description: Riigihanke eesmärk on elektribusside ja gaasibusside ostmine. Riigihange on jagatud kaheks osaks, kus raamleping ja esimese tellimuse hankeleping sõlmitakse kummaski osas ühe pakkujaga järgmiselt: 1) Osas 1 sõlmitakse raamleping M3 II klassi elektribusside ostmiseks (sh koos garantiiremondi, koolituse ja kõikide riigihanke tingimuste täitmisega) maksimaalselt 10 elektribussi kohta, seejuures raamlepingu sõlmimisega sõlmitakse esimene hankeleping 5 elektribussi ostmiseks. 2) Osas 2 sõlmitakse raamleping M3 II klassi gaasibusside ostmiseks (koos garantiiremondi, koolituse ja kõikide riigihanke tingimuste täitmisega) maksimaalselt 30 gaasibussi kohta, seejuures raamlepingu sõlmimisega sõlmitakse esimene hankeleping 9 gaasibussi ostmiseks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 314155-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34121100 Public-service buses
Additional classification (cpv): 34144910 Electric buses
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: M3 kategooria II klassi kaheteljeliste elektribusside ostmine
Description: Hanke osa 1 esemeks on M3 kategooria II klassi kaheteljeliste elektribusside ostmine koos busside tarne, koolituse, garantii ja garantiiremonditeenusega ning muude riigihanke alusdokumentides sätestatud tingimuste täitmisega. Hanke osa maksimaalne kogus on 10 elektribussi. Raamlepingu sõlmimisel sõlmitakse hankeleping 5 elektribussi ostmiseks. Täiendavaid hankelepinguid kuni 5 elektribussi ostmiseks on hankijal õigus sõlmida kuue kuu jooksul alates raamlepingu sõlmimisest. Riigihankes pakutavad elektribussid peavad olema uued, samasugused ja ühte tüüpi Euroopa Komisjoni määruste (EL) 858/2018, (EL) 1718/2016 ning (EL) 582/2011 tähenduses. Osas 1 esitatavas pakkumuses sisalduvad kõik elektribussid peavad olema identsed (st Pakkujal ei ole lubatud pakkuda mitut tüüpi või mitme erineva tootja või mistahes muul moel üksteisest erinevaid elektribusse). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 314155-0001
Lot: LOT-0002
Title: M3 kategooria II klassi kaheteljeliste gaasibusside ostmine
Description: Hanke osa 2 esemeks on M3 kategooria II klassi kaheteljeliste gaasibusside ostmine koos busside tarne, koolituse, garantii ja garantiiremonditeenusega ning muude riigihanke alusdokumentides sätestatud tingimuste täitmisega. Hanke osa 2 maksimaalne kogus on 30 gaasibussi. Raamlepingu sõlmimisel sõlmitakse hankeleping 9 gaasibussi ostmiseks. Täiendavaid hankelepinguid kuni 21 gaasibussi ostmiseks on hankijal õigus sõlmida kuue kuu jooksul alates raamlepingu sõlmimisest. Riigihanke osas 2 pakutavad gaasibussid peavad olema uued, samasugused ja ühte tüüpi Euroopa Komisjoni määruste (EL) 858/2018, (EL) 1718/2016 ning (EL) 582/2011 tähenduses. Osas 2 esitatavas pakkumuses sisalduvad gaasibussid peavad olema identsed (st Pakkujal ei ole lubatud pakkuda mitut tüüpi või mitme erineva tootja või mistahes muul moel üksteisest erinevaid gaasibusse). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 314155-0002