2. Procedure
Procedure
Title: Wagenparkverzekering ten behoeve van arbeidsintegratiebedrijf Dethon
Description: Wagenparkverzekering ten behoeve van arbeidsintegratiebedrijf Dethon 1
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66514110 Motor vehicle insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Het contract gaat in op 31-12-2026 en eindigt op 01-01-2029. Na deze periode is er tweemaal sprake van een wederzijdse verlengingsmogelijkheid voor een periode van telkens 12 maanden. oor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.