640783-2026 - Competition
Czechia – Cleaning services – OL – Zajištění úklidových služeb pro Krajskou pobočku ÚP ČR v Olomouci (Kontaktní pracoviště Šumperk)
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: OL – Zajištění úklidových služeb pro Krajskou pobočku ÚP ČR v Olomouci (Kontaktní pracoviště Šumperk)
Description: Předmětem této veřejné zakázky je kompletní zajištění úklidových služeb pro Krajskou pobočku ÚP ČR v Olomouci v administrativní budově podřízeného kontaktního pracoviště a také úklid přilehlých venkovních vstupních ploch. V budově je provozována činnost úřadu práce (dávky pomoci v hmotné nouzi, příspěvky na péči a dávky osobám zdravotně postiženým, zprostředkování zaměstnání atd.).
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: veřejná zakázka na služby zadávaná v otevřeném nadlimitním řízení
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Úklid KoP Šumperk
Options:
Description of the options: - Změna dodavatele Podrobnosti viz Zadávací dokumentace