640927-2026 - Competition
Bulgaria – Construction materials and associated items – "Доставка на водопроводни и канализационни материали и сходни изделия за нуждите на Община Самоков и структурните ѝ звена"
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title"Доставка на водопроводни и канализационни материали и сходни изделия за нуждите на Община Самоков и структурните ѝ звена"
Description"Доставка на водопроводни и канализационни материали и сходни изделия за нуждите на Община Самоков и структурните ѝ звена" , съгласно Техническата спецификация.
Internal identifier606560
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 44100000 Construction materials and associated items
5. Lot
LotLOT-0001