640932-2026 - Competition
Greece – Liquid nitrogen – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ ΥΓΡΟΥ ΑΖΩΤΟΥ-ΚΑΙ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΗΛΙΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΧΟΛΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ (ΕΚΠΑ)
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ ΥΓΡΟΥ ΑΖΩΤΟΥ-ΚΑΙ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΗΛΙΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΧΟΛΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ (ΕΚΠΑ)
Description: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ ΥΓΡΟΥ ΑΖΩΤΟΥ-ΚΑΙ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΗΛΙΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΧΟΛΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ (ΕΚΠΑ) ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2027-2028
Internal identifier: 6/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 24111800 Liquid nitrogen
Additional classification (cpv): 24111300 Helium
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Προμήθεια και αποθήκευση υγρού αζώτου
Description: Προμήθεια και αποθήκευση υγρού αζώτου
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 1
Lot: LOT-0002
Title: Προμήθεια υγρού ηλίου
Description: Προμήθεια υγρού ηλίου
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 2
Main classification (cpv): 24111300 Helium