2. Procedure
Procedure
Title: Eindejaarsgeschenken 2027-2032
Description: De medewerkers van de gemeente Amsterdam ontvangen jaarlijks een eindejaarsgeschenk. Het standaardgeschenk is een digitale voucher ter waarde van €50. Deze voucher wordt per e-mail verstuurd. Met de code op de ontvangen voucher kunnen medewerkers via de webshop van de opdrachtnemer een keuze maken uit diverse geschenken, zoals een cadeau, cadeaubon, belevenis, goed doel of een eindejaarspakket met diverse producten. Naast een digitale voucher kunnen directies binnen het contract ook kiezen voor het uitreiken van een fysieke voucher of een eindejaarspakket. Het is per directie ook mogelijk om een combinatie van deze mogelijkheden te kiezen. Optioneel kunnen directies een eindejaarsmarkt organiseren. Dit is maatwerk.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 18530000 Presents and rewards
5. Lot
Lot: LOT-0000
Options:
Description of the options: Directies kunnen ervoor kiezen om een eindejaarsmarkt te organiseren. Op de eindejaarsmarkt worden eindejaarspakketten of fysieke vouchers aan de medewerkers uitgedeeld.