641006-2026 - Competition
Poland – Computer equipment and supplies – Dostawa sprzętu komputerowego, serwerów, macierzy, przełączników sieciowych, zapór sieciowych i oprogramowania
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDostawa sprzętu komputerowego, serwerów, macierzy, przełączników sieciowych, zapór sieciowych i oprogramowania
DescriptionDostawa sprzętu komputerowego, serwerów, macierzy, przełączników sieciowych, zapór sieciowych i oprogramowania w podziale na poniższe części: Część I : Dostawa sprzętu komputerowego Część II : Dostawa oprogramowania biurowego Część III: Dostawa oprogramowania serwerów pocztowych wraz z licencjami dostępowymi dla użytkowników Część IV: Dostawa macierzy SAN 2 kpl. Część V: Dostawa serwerów do wirtualizacji 5 kpl Część VI: Dostawa przełączników sieciowych SAN 2 kpl. Część VII: Dostawa macierzy NAS 4 kpl
Internal identifierPO-II.2600.16.26
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Additional classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
5. Lot
LotLOT-0001
TitleCzęść I
DescriptionCzęść I: Dostawa sprzętu komputerowego
Internal identifierPO-II.2600.16.26/I
LotLOT-0002
TitleCzęść II
DescriptionCzęść II - Dostawa oprogramowania biurowego
Internal identifierPO-II.2600.16.26/II
LotLOT-0003
TitleCzęść III
DescriptionCzęść III – Dostawa oprogramowania serwerów pocztowych wraz z licencjami dostępowymi dla użytkowników
Internal identifierPO-II.2600.16.26/III
LotLOT-0004
TitleCzęść IV
DescriptionCzęść IV – Dostawa macierzy SAN 2 kpl.
Internal identifierPO-II.2600.16.26/IV
LotLOT-0005
TitleCzęść V
DescriptionCzęść V – Dostawa serwerów do wirtualizacji 5 kpl.
Internal identifierPO-II.2600.16.26/V
LotLOT-0006
TitleCzęść VI
DescriptionCzęść VI – Dostawa przełączników sieciowych SAN 2 kpl.
Internal identifierPO-II.2600.16.26/VI
LotLOT-0007
TitleCzęść VII
DescriptionCzęść VII – Dostawa macierzy NAS 4 kpl.
Internal identifierPO-II.2600.16.26/VII