641036-2026 - Result
Netherlands – Special-purpose road passenger-transport services – Raamovereenkomst Landelijk Rolstoelvervoer
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst Landelijk Rolstoelvervoer
Description: Het doel van de Aanbestedende dienst is het sluiten van een Raamovereenkomst met één Opdrachtnemer voor het leveren van Landelijk rolstoelvervoer. De Raamovereenkomst wordt gesloten voor een periode van 4 jaar waarbij na de eerste twee (2) jaar de mogelijkheid bestaat om de Overeenkomst eenzijdig op te zeggen. De eisen die de Aanbestedende dienst aan de opdracht stelt en de condities waaronder deze moet worden uitgevoerd, zijn uitgewerkt in de bijbehorende aanbestedingsstukken. De opdracht betreft het uitvoeren van landelijk rolstoelvervoer voor militairen en burgers in geheel Nederland en incidenteel van en naar Duitsland en België. Een belangrijk onderdeel van deze dienst betreft het vervoer van cliënten tussen revalidatie- en zorginstellingen binnen de defensiezorgketen. Het gaat hierbij om personen die revalideren na bijvoorbeeld een ongeval, operatie, ziekte of neurologische aandoening. De doelgroep bestaat uit zowel militairen als burgers, waaronder ook internationale cliënten. Niet alle cliënten beheersen de Nederlandse of Engelse taal, waarmee de opdrachtnemer rekening dient te houden bij de uitvoering van de dienstverlening.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Graag verwijzen we u naar de aanbestedingsdocumenten.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60130000 Special-purpose road passenger-transport services
5. Lot
Lot: LOT-0000