2. Procedure
Procedure
Title: Oktatási robotcellák és cellához tartozó Kitek
Description: Adásvételi szerződés a műszaki leírásban részletezett minőségű oktatási robotcellák és a cellákhoz tartozó kitek beszerzésére (oktatási robotcella, cellához tartozó Kitek, 5 tengelyes megmunkáló központ és a megmunkálógépet kiszolgáló kollaboratív robotkarral ellátott mozgatható robot cella). Az oktatási robotcellák, a kollaboratív robotkar és a megmunkáló állomás képes kell legyen azonos kommunikációs protokollon kommunikálni egymással, hogy demonstrálni tudjuk az ipar 4.0 környezet kiépítésének szerepét, és megalakuljon egy digitalizált és központilag felügyelt oktató- és gyártórendszer. A megajánlott termékeknek újnak kell lenniük, használt/bemutató termékek megajánlását az Ajánlatkérő nem fogadja el! A beszerzés magában foglalja a termékek és tartozékok teljesítési helyre történő szállítását, a rendeltetésszerű használatra alkalmas módon történő összeszerelését és beüzemelését, valamint betanítást 3 fő részére összesen 3 órában, valamint magyar és/vagy angol nyelvű felhasználói kézikönyvet. Az eszköz/termék részletes műszaki tartalmát a közbeszerzési dokumentum Műszaki Leírás része (Közbeszerzési Dokumentum IX. része) tartalmazza.
Internal identifier: EKR001735082026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Ajánlatkérő a Kbt. 81.§ (4) és (5) bekezdésében foglaltak alapján az ajánlatok bírálatát az értékelést követően végzi el az értékelési sorrendben legkedvezőbb vagy a legkedvezőbb és az azt követő egy vagy több Ajánlattevő tekintetében. Az értékelés alapja: Mindösszesen ajánlati ár (nettó HUF; előny az alacsonyabb).
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42997300 Industrial robots
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Adásvételi szerződés a műszaki leírásban részletezett minőségű oktatási robotcellák és a cellákhoz tartozó kitek beszerzésére (oktatási robotcella, cellához tartozó Kitek, 5 tengelyes megmunkáló központ és a megmunkálógépet kiszolgáló kollaboratív robotkarral ellátott mozgatható robot cella). -Oktatási robotcella 3 db -Hengerösszeszerelő készlet 1 db (készlet) -Raktározási készlet 1 db (készlet) -Csiszolást szimuláló készlet 1 db (készlet) -Szállítószalag készlet 1 db (készlet) -Felhasználói kezelőpanel (UOP) készlet 1 db (készlet) - 5 tengelyes megmunkáló központ 1 db - Megmunkálógépet kiszolgáló mozgatható robot cella kollaboratív robotkarral 1 db Az oktatási robotcellák, a kollaboratív robotkar és a megmunkáló állomás képes kell legyen azonos kommunikációs protokollon kommunikálni egymással, hogy demonstrálni tudjuk az ipar 4.0 környezet kiépítésének szerepét, és megalakuljon egy digitalizált és központilag felügyelt oktató- és gyártórendszer. A megajánlott termékeknek újnak kell lenniük, használt/bemutató termékek megajánlását az Ajánlatkérő nem fogadja el! A beszerzés magában foglalja a termékek és tartozékok teljesítési helyre történő szállítását, a rendeltetésszerű használatra alkalmas módon történő összeszerelését és beüzemelését, valamint betanítást 3 fő részére összesen 3 órában, valamint magyar és/vagy angol nyelvű felhasználói kézikönyvet. Az eszköz/termék részletes műszaki tartalmát a közbeszerzési dokumentum Műszaki Leírás része (Közbeszerzési Dokumentum IX. része) tartalmazza. A műszaki leírásban adott esetben szereplő, meghatározott gyártmányra, konkrét típusra történő hivatkozások – a 321/2015. (X. 30.) Kr. 46. § (3) bekezdése alapján – a tárgy/az adott műszaki paraméter jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történtek. Ezen eset(ek)ben a tárgy/az adott műszaki paraméter vonatkozásában meghatározott részletes értékeknek megfelelő, vagyis a megadott szempontok alapján „azzal egyenértékű” tárgyat/műszaki paramétert fogadja el megfelelőnek Ajánlatkérő. Amennyiben az ajánlattevő műszakilag egyenértékű megajánlást kíván tenni, az ezzel érintett tétel/tételek mellett köteles konkrétan feltüntetni a műszakilag egyenértékű megajánlásának pontos megnevezését. Az ajánlattevő - amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában - a szakmai ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Az egyenértékűség megállapítása az ajánlatkérő kompetenciája. Azon esetekben, ahol a műszaki tartalom a 321/2015. (X. 30.) Kr. 46. § (2) bekezdése alapján került meghatározásra, Ajánlatkérő azt vizsgálja, hogy a megajánlott műszaki paraméter megfelel-e az előírt paraméterrel szemben támasztott teljesítmény- illetve funkcionális követelményeknek. Felhívjuk a figyelmet a 321/2015. (X. 30.) Kr. 46. § (3) bekezdésére is!
Internal identifier: EKR001735082026/1
Quantity: 10 pieces