641083-2026 - Competition
Bulgaria – Alarm-monitoring services – “Предоставяне на услуги по охрана чрез сигнално - охранителна техника на административната сграда на ТП на НОИ - Видин ”
Contract notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: “Предоставяне на услуги по охрана чрез сигнално - охранителна техника на административната сграда на ТП на НОИ - Видин ”
Description: Предмет на поръчката – Предметът на настоящата обществена поръчка е осигуряване на надеждна охрана чрез сигнално - охранителна техника на охраняваните обекти, недопускане на престъпни посегателства в тях и защита при нормална и екстремна обстановка на административната сграда и центъра за административно обслужване, както и на помещение, находящо се на първия етаж стая №14 на ТП на НОИ - гр. Видин, с адрес: гр. Видин, ул. “Пазарска” №4. Предмет на поръчката – Предметът на настоящата обществена поръчка е осигуряване на надеждна охрана чрез сигнално - охранителна техника на охраняваните обекти, недопускане на престъпни посегателства в тях и защита при нормална и екстремна обстановка на административната сграда и центъра за административно обслужване, както и на помещение, находящо се на първия етаж стая №14 на ТП на НОИ - гр. Видин, с адрес: гр. Видин, ул. “Пазарска” №4.
Internal identifier: 608112
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Срок за изпълнение на поръчката: 48 (четиридесет и осем) месеца, считано от датата на влизане в сила на договора. Срок на валидност на офертата: не по-малко от 120 (сто и двадесет) календарни дни, считано от крайния срок за подаване на офертите. Максимална прогнозна стойност на обществената поръчка и финансиране. Максималната прогнозна стойност на поръчката е до 2 454.00 (две хиляди четиристотин петдесет и четири) евро без ДДС, която се явява и максимална обща стойност на договора. Средствата се осигуряват от бюджета на НОИ. Предложената от участниците обща стойност за цялостно изпълнение на обществената поръчка не може да надвишава посочената от Възложителя прогнозна стойност.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79711000 Alarm-monitoring services
5. Lot
Lot: LOT-0001