641094-2026 - Competition
Poland – Natural gas – Wykonanie tymczasowej stacji regazyfikacji gazu LNG ze zbiornikiem do jego magazynowania i obsługą oraz dostawą ciekłego LNG dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW Ruch Marcel
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Title: Wykonanie tymczasowej stacji regazyfikacji gazu LNG ze zbiornikiem do jego magazynowania i obsługą oraz dostawą ciekłego LNG dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW Ruch Marcel
Description: Wykonanie tymczasowej stacji regazyfikacji gazu LNG ze zbiornikiem do jego magazynowania i obsługą oraz dostawą ciekłego LNG dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW Ruch Marcel
Internal identifier: 492600448
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 09123000 Natural gas
Additional classification (cpv): 65210000 Gas distribution, 76111000 Regasification services
5. Lot
Lot: LOT-0001