See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup i dostawa implantów artroskopowych i małoinwazyjnych
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 i 2a do SWZ
Internal identifier: DZP-271-44/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33183100 Orthopaedic implants
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1. SYSTEMY ARTROSKOPOWE DO ZAOPATRYWANIA USZKODZEŃ TKANEK MIĘKKICH
Internal identifier: 1.
Options:
Description of the options: 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo zamówienia mniejszej niż określona w umowie ilości Wyrobów Medycznych w przypadku zmniejszenia się jego zapotrzebowania. 2. Niezamówienie w okresie obowiązywania Umowy Wyrobów Medycznych 40% ilości określonej w umowie nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Dostawcę roszczeń o zamówienie pozostałej części wyrobów medycznych ani też innych roszczeń finansowych z tego tytułu. 3. Odbiorca zastrzega sobie prawo zamówienia większej niż określona w umowie ilości wyrobów medycznych w przypadku zwiększenia się jego zapotrzebowania, na podstawie jednostronnego oświadczenia woli złożonego przez Odbiorcę (Prawo opcji zwiększającej), jednakże zwiększenie ilości nie może przekroczyć 30% (Limit) wartości umowy, o której mowa w § 2 ust. 3 Umowy. 4. Każdorazowe złożenie zamówienia przez Odbiorcę ponad ilość określoną w umowie powyżej należy traktować jako złożenie oświadczenia woli Odbiorcy o skorzystaniu z Prawa opcji zwiększającej w zakresie pozycji objętej zamówieniem – z zastrzeżeniem Limitu, o którym mowa w § 3 ust. 5. Umowy. 5. W przypadku skorzystania z Prawa opcji zwiększającej cena jednostkowa w danej pozycji nie ulegnie zmianie.
Lot: LOT-0002
Title: 2. SYSTEMY ŁĄKOTKOWE ORAZ KOTWICZĄCE
Internal identifier: 2.
Lot: LOT-0003
Title: 3. SYSTEMY REKONSTRUKCJI APARATU WIĘZADŁOWEGO Z OPCJĄ INTERNAL BRACE
Internal identifier: 3.
Lot: LOT-0004
Title: 4. MATERIAŁY KOŚCIOZASTĘPCZE
Internal identifier: 4.
Lot: LOT-0005
Title: 5. SYSTEMY DO REKONSTRUKCJI WIĘZADŁA KRZYŻOWEGO, PRZEDNIEGO
Internal identifier: 5.
Lot: LOT-0006
Title: 6. GUZIK DO MOCOWANIA TKANEK MIĘKKICH DO KOŚCI W REKONSTRUKCJI ACL
Internal identifier: 6.
Lot: LOT-0007
Title: 7. KLAMRY KOSTNE (SKOBLE)
Internal identifier: 7.
Lot: LOT-0008
Title: 8. SYSTEM HIALURONOWY LECZENIA UBYTKÓW CHRZĘSTNYCH ORAZ CHRZĘSTNO-KOSTNYCH
Internal identifier: 8.
Lot: LOT-0009
Title: 9. SYSTEM KOLAGENOWY LECZENIA UBYTKÓW CHRZĘSTNYCH ORAZ CHRZĘSTNO-KOSTNYCH
Internal identifier: 9.
Lot: LOT-0010
Title: 10. KLEJ TKANKOWY
Internal identifier: 10.
Lot: LOT-0011
Title: 11. FREZY DO ZABIEGÓW MAŁOIWAZYJNYCH W OBRĘBIE STOPY
Internal identifier: 11.
Lot: LOT-0012
Title: 12. ZESTAW CHIRURGII MAŁOIWAZYJNEJ STOPY
Internal identifier: 12.
Lot: LOT-0013
Title: 13. PŁYTY DO OSTEOTOMII OKOLICY STAWU KOLANOWEGO
Internal identifier: 13.
Lot: LOT-0014
Title: 14. ZESTAW DO STABILIZACJI, ARTRODEZY I OSTEOTOMII OKOLICY STAWU SKOKOWEGO I STOPY
Internal identifier: 14.