See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Nieuwbouw basisschool de KlimOp
Description: De nieuwbouw van basisschool de KlimOp is een project met een omvang van circa 3660 m² BVO. Het ontwerp van de school is, in nauwe samenwerking met CPOW en de school vervaardigd door BDG Architecten. De nieuwe locatie van de basisschool ligt in het Karekietpark te Purmerend, dat deel uitmaakt van een grootschalige gebiedsontwikkeling. 3.660 m² BVO
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1: Bouwkundige-, constructieve werken inclusief vaste inrichting
Description: De nieuwbouw van de basisschool is een project van circa 3660 m² BVO en Het ontwerp van de school is van BDG Architecten. De nieuwe locatie van de basisschool ligt in het Karekietpark te Purmerend, dat deel uitmaakt van een grootschalige gebiedsontwikkeling. 3660m²
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2: Installatietechnische werkzaamheden bestaande uit W- en E-installaties.
Description: De nieuwbouw van de basisschool is een project van circa 3660 m² BVO. Het ontwerp van de school is van BDG Architecten. De nieuwe locatie van de basisschool ligt in het Karekietpark te Purmerend, dat deel uitmaakt van een grootschalige gebiedsontwikkeling. 3660m² BVO
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 45300000 Building installation work
641154-2025 - Resultaat
Nederland – Bouwwerkzaamheden – Nieuwbouw basisschool de KlimOp
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
Titel: Nieuwbouw basisschool de KlimOp
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw