641177-2026 - Competition
Romania – Urban furniture – Furnizare dotări pentru obiectivul Amenajare peisagistică a Grădinii Publice din cadrul zonei protejate a Ansamblului Monumental Calea Eroilor – Etapa I – Zona Nord
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleFurnizare dotări pentru obiectivul Amenajare peisagistică a Grădinii Publice din cadrul zonei protejate a Ansamblului Monumental Calea Eroilor – Etapa I – Zona Nord
DescriptionAmenajare peisagistică a Grădinii Publice din cadrul zonei protejate a Ansamblului Monumental Calea Eroilor – Etapa I – Zona Nord contine si componenta de dotari, Astfel, se vor achizitiona urmatoarele: Lot 2 - mobilier urban (banci, cos gunoi, cos gunoi cu scrumiera, hamac, hotel insecte, sezlong, banca circulara). Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari sau informatii suplimentare , in legatura cu documentatia de atribuire, inainte de data limita de depunere a ofertelor, 19 zile. Solicitarea de clarificari sau informatii se va transmite prin intermediul S.E.A.P, prin accesarea Sectiunii dedicate SOLICITARE DE CLARIFICARI/INTREBARI/COMUNICARI. In masura in care solicitarile de clarificari sau informatii suplimentare au fost adresate in termenul prevazut in anuntul de participare, raspunsurile cat si intrebarile in legatura cu documentatia de atribuire vor fi publicate in S.E.A.P. la SECTIUNEA SOLICITARE DE CLARIFICARI/INTREBARI/COMUNICARI cat si in SECTIUNEA LISTA CLARIFICARI, NOTIFICARI SI DECIZII, in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.In cazul decalarii termenului de depunere al ofertelor se va extinde corespunzator (cu zilele de decalare).
Internal identifierP2 - 2025
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 34928400 Urban furniture
5. Lot
LotLOT-0000
TitleDefault lot
DescriptionSe vor livra si monta urmatoarele: - banca cu structura metalică, șezut si spătar din lamele de lemn pentru trei persoane – 77 buc; - coș de gunoi stradal cu scrumiera – 58 buc; - coș de gunoi cu scrumiera si colectare selectivă – 23 buc; - hamac din lemn si frânghii – 8 buc; - hotel insecte – 1 buc; - șezlong din lemn pentru exterior – 13 buc; - bancă circulară cu structură metalică și șezut din lamele de lemn – 1 buc.
Internal identifier1