2. Procedure
Procedure
Title: Świadczenie usług oponiarskich w zakresie utrzymania Mobilnych Jednostek Kontrolnych i Mobilnych Punktów Kontrolnych
Description: 2.1 Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług oponiarskich 2.2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z warunkami świadczenia usługi określony został w projektowanych postanowieniach umowy (PPU), stanowiących Załącznik I do SWZ, w tym w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ ) stanowiącym Załącznik nr 1 do PPU
Internal identifier: R/29/26/DPO/G
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50116500 Tyre repair services, including fitting and balancing
Additional classification (cpv): 34351100 Tyres for motor cars
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 2.1 Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług oponiarskich. 2.2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z warunkami świadczenia usługi określony został w projektowanych postanowieniach umowy (PPU), stanowiących Załącznik I do SWZ, w tym w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ ) stanowiącym Załącznik nr 1 do PPU.
Options:
Description of the options: 2.3 Przedmiotem prawa opcji jest przedłużenie czasu trwania Umowy na dotychczasowych warunkach opisanych w Umowie, jednak nie dłużej niż do upływu 48 miesięcy od dnia podpisania Umowy.