641257-2026 - Competition
Belgium – Demolition, site preparation and clearance work – EUR Weerbare Westhoek in Werkelijkheid – Sloop woning met bijgebouwen en loods te Westpoeselstraat 1A in Lo-Reninge
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: EUR Weerbare Westhoek in Werkelijkheid – Sloop woning met bijgebouwen en loods te Westpoeselstraat 1A in Lo-Reninge
Description: De opdracht betreft de ontmanteling en selectieve sloop van een site gelegen te Westpoeselstraat 1A, 8647 Lo-Reninge. Deze opdracht maakt deel uit van het project “Weerbare Westhoek in Werkelijkheid”, dat wordt medegefinancierd door de Europese Unie via het Europees Fonds voor Regionale Ontwikkeling (EFRO) en door Vlaanderen via het Fonds voor Innoveren en Ondernemen (FIO). Dit perceel ligt in een fluviaal overstromingsgebied en het gebouw is niet te beschermen tegen frequente overstromingen. Met dit dossier wordt het perceel waterbufferend heringericht (actie A17). De werken omvatten : de volledige ontruiming van de site; de afbraak van de woning, loods, bijgebouwen en alle aanhorigheden; het verwijderen van verhardingen, infrastructuren en ondergrondse constructies; de selectieve inzameling en verwerking van alle afvalstromen, inclusief asbest, conform de geldende regelgeving, het sloopopvolgingsplan en het veiligheids- en gezondheidsplan; het aanvullen tot op maaiveld en inzaaien. Plaatsbezoeken: De kandidaat inschrijver heeft de mogelijkheid om een plaatsbezoek uit te voeren in aanwezigheid van het opdrachtgevend bestuur. Het plaatsbezoek laat de potentiële inschrijver toe om de werkelijke toestand van de gebouwen te bekijken, de moeilijkheidsgraad van de werkzaamheden nauwkeurig te analyseren en bijkomende vaststellingen en proeven te doen. Om een afspraak te maken voor een plaatsbezoek neemt men minimaal 10 kalenderdagen voorafgaand aan de openingszitting contact op met Bart Depotter – 0494/56.48.28 De gedetailleerde beschrijving van de opdracht is terug te vinden in de technische specificaties.
Internal identifier: PPP08P-2113/6276/WVL/2026/EUR00094_003/01
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45111000 Demolition, site preparation and clearance work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: WVL/2026/EUR00094_003/01_1