2. Procedure
Procedure
Title: 2/ZP/27 - ZAKUP RYB I PRZETWORÓW RYBNYCH ORAZ SOSÓW, ZUP I PRZYPRAW PRZETWORZONYCH
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych użytku bieżącego dla 31 WOG Zgierz oraz Przedszkoli Wojskowych nr 129 Nowy Glinnik i nr 147 Leźnica Wielka.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15220000 Frozen fish, fish fillets and other fish meat
Additional classification (cpv): 15871200 Sauces, mixed condiments and mixed seasonings
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zakup ryb i przetworów rybnych
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych użytku bieżącego dla 31 WOG Zgierz oraz Przedszkoli Wojskowych nr 129 Nowy Glinnik i nr 147 Leźnica Wielka. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony został w Załączniku nr 1 do SWZ.
Options:
Description of the options: Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia dostaw z zastosowaniem prawa opcji, do 100% wartości zamówienia podstawowego w sytuacji zwiększenia zapotrzebowania. Realizacja zamówienia opcjonalnego nastąpi po takich samych cenach jednostkowych jak w zamówieniu podstawowym, zgodnie z ofertą złożoną przez Wykonawcę. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego, z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. Zamawiający może, ale nie musi skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku braku zapotrzebowania lub nieuzyskania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu, na co Wykonawca wyraża zgodę poprzez podpisanie umowy. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania umowy. Uruchomienie prawa opcji nastąpi po wyczerpaniu wartości umowy w zamówieniu podstawowym, poprzez złożenie zamówień na zasadach przewidzianych w umowie. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji na warunkach określonych w umowie, co Wykonawca akceptuje przez podpisanie umowy.
Lot: LOT-0002
Title: Zakup sosów, zup i przypraw przetworzonych
Main classification (cpv): 15871200 Sauces, mixed condiments and mixed seasonings