2. Procedure
Procedure
Title: Radioizotopni material in farmaki
Description: Predmet javnega naročila je dobava radioizotopnega materiala in farmakov po specifikacijah predmeta JN kot se nahajajo v programu Go-Soft pod šiframi razpisa: Sklop 1: Radioizotopni material - ostalo; Šifra JR: 1617-1 Sklop 2: Radioizotopni material - Radiofarmaki; Šifra JR: 1617-2.
Internal identifier: 200-27/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696400 Isotopic reagents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Radioizotopni material - ostalo; Šifra JR: 1617-1
Description: Radioizotopni material - ostalo; Šifra JR: 1617-1
Internal identifier: 554653
Additional classification (cpv): 33696400 Isotopic reagents
Lot: LOT-0002
Title: Radioizotopni material - Radiofarmaki; Šifra JR: 1617-2
Description: Radioizotopni material - Radiofarmaki; Šifra JR: 1617-2
Internal identifier: 554654