641383-2026 - Competition
Netherlands – Sports facilities operation services – A02.59.2026 Exploitatie Zwembad Haasbroek
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: A02.59.2026 Exploitatie Zwembad Haasbroek
Description: Europese Aanbesteding met betrekking tot het dagelijks beheer en de exploitatie van zwembad Haasbroek te Zoeterwoude. Zwembad Haasbroek bestaat onder meer uit een buitenzwembad, een gebouw met o.a. kleedkamers, douches, toiletten, horecavoorziening en een ligweide. Het zwemseizoen loopt jaarlijks van 1 mei t/m 14 september. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt € 285.000, - tot € 450.000, - exclusief btw over de volledige contractduur, inclusief eventuele verlengingsopties. Deze raming is gebaseerd op de verwachte managementfee en backofficekosten.
Internal identifier: A02.59.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 92610000 Sports facilities operation services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Europese Aanbesteding met betrekking tot het dagelijks beheer en de exploitatie van zwembad Haasbroek te Zoeterwoude. Zwembad Haasbroek bestaat onder meer uit een buitenzwembad, een gebouw met o.a. kleedkamers, douches, toiletten, horecavoorziening en een ligweide. Het zwemseizoen loopt jaarlijks van 1 mei t/m 14 september.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De Overeenkomst heeft een initiële looptijd van vier (4) jaar. En een verlengingsoptie van twee (2) keer één (1) jaar. De maximale looptijd is zes (6) jaar.