2. Procedure
Procedure
Title: Fasāžu atjaunošana Daugavpils pašvaldības centrālās pārvaldes administratīvajās ēkās
Description: Fasāžu atjaunošana Daugavpils pašvaldības centrālās pārvaldes administratīvajās ēkās
Internal identifier: DVP 2026/168
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services, 71248000 Supervision of project and documentation
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Administratīvo ēku ar kadastra apzīmējumu 05000015905002 Krišjāņa Valdemāra ielā 1, Daugavpilī, un ar kadastra apzīmējumu 05000018201001 Raiņa ielā 27, Daugavpilī daļēja fasādes elementu atjaunošana
Lot: LOT-0002
Title: Administratīvās ēkas ar kadastra apzīmējumu 05000015905001 Krišjāņa Valdemāra ielā 1, Daugavpilī, logu un durvju nomaiņa, būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība