641392-2026 - Competition
Poland – Miscellaneous medical devices and products – Dostawa asortymentu anestezjologicznego.
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa asortymentu anestezjologicznego.
Description: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa asortymentu anestezjologicznego Zamówienie zostało podzielone na 10 części: Część 1 SWZ – Rurka intubacyjna Część 2 SWZ – Rurka krtaniowa Część 3 SWZ - Manometr Część 4 SWZ – Pojemniki, probówki Część 5 SWZ – Zacisk nożycowy, ochraniacze na pięty Część 6 SWZ – Bronchoskop jednorazowy Część 7 SWZ - Resuscytator Część 8 SWZ – Worki do długoterminowej zbiórki moczu Część 9 SWZ – Zestaw do żywienia Część 10 SWZ – Maska anestetyczna
Internal identifier: COZL/DZP/AK/3411/PN-83/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 pzp, nie krótszy jednak niż 15 dni. W uprzednio prowadzonym postępowaniu przetargowym Zamawiający nie otrzymał żadnych ofert w zakresie powtarzanych części. Potrzeba skrócenia terminu składania ofert podyktowana jest pilnym zapotrzebowaniem na asortyment medyczny.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 – Rurka intubacyjna
Description: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa asortymentu anestezjologicznego. Część 1 – Rurka intubacyjna
Internal identifier: COZL/DZP/AK/3411/PN-83/26 część 1
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 – Rurka krtaniowa
Description: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa asortymentu anestezjologicznego. Część 2 – Rurka krtaniowa
Internal identifier: COZL/DZP/AK/3411/PN-83/26 część 2
Lot: LOT-0003
Title: Część 3 – Manometr
Description: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa asortymentu anestezjologicznego. Część 3 – Manometr
Internal identifier: COZL/DZP/AK/3411/PN-83/26 część 3
Lot: LOT-0004
Title: Część 4 – Pojemniki, probówki
Description: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa asortymentu anestezjologicznego. Część 4 – Pojemniki, probówki
Internal identifier: COZL/DZP/AK/3411/PN-83/26 część 4
Lot: LOT-0005
Title: Część 5 – Zacisk nożycowy, ochraniacze na pięty
Description: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa asortymentu anestezjologicznego. Część 5 – Zacisk nożycowy, ochraniacze na pięty
Internal identifier: COZL/DZP/AK/3411/PN-83/26 część 5
Lot: LOT-0006
Title: Część 6 – Bronchoskop jednorazowy
Description: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa asortymentu anestezjologicznego. Część 6 – Bronchoskop jednorazowy
Internal identifier: COZL/DZP/AK/3411/PN-83/26 część 6
Lot: LOT-0007
Title: Część 7 – Resuscytator
Description: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa asortymentu anestezjologicznego. Część 7 – Resuscytator
Internal identifier: COZL/DZP/AK/3411/PN-83/26 część 7
Lot: LOT-0008
Title: Część 8 – Worki do długoterminowej zbiórki moczu
Description: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa asortymentu anestezjologicznego. Część 8 – Worki do długoterminowej zbiórki moczu
Internal identifier: COZL/DZP/AK/3411/PN-83/26 część 8
Lot: LOT-0009
Title: Część 9 – Zestaw do żywienia
Description: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa asortymentu anestezjologicznego. Część 9 – Zestaw do żywienia
Internal identifier: COZL/DZP/AK/3411/PN-83/26 część 9
Lot: LOT-0010
Title: Część 10 – Maska anestetyczna
Description: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa asortymentu anestezjologicznego. Część 10 – Maska anestetyczna
Internal identifier: COZL/DZP/AK/3411/PN-83/26 część 10