2. Procedure
Procedure
Title: Werving en Selectiediensten
Description: VISTA college wenst met deze Europese aanbesteding, volgens de niet-openbare procedure, per perceel twee (2) opdrachtnemers te contracteren voor het leveren van dienstverlening op het gebied van werving en selectie van personeel. Met iedere geselecteerde opdrachtnemer wordt voor het betreffende perceel afzonderlijk een raamovereenkomst gesloten. De opdracht heeft betrekking op het ondersteunen van VISTA college bij het invullen van vacatures voor structurele functies binnen de organisatie, in het bijzonder voor functies die moeilijk vervulbaar zijn. De dienstverlening ziet nadrukkelijk op werving en selectie voor indiensttreding bij VISTA college en omvat geen vormen van tijdelijke inhuur, detachering of inzet van zelfstandigen. Zie paragraaf 1.3.4. van de selectieleidraad.
Internal identifier: ENO.2026.INK.1
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: De niet-openbare procedure bestaat uit twee fasen. In de eerste fase kunnen geïnteresseerde ondernemers een verzoek tot deelneming indienen. Na toetsing aan de uitsluitingsgronden en geschiktheidseisen worden de geschikte gegadigden beoordeeld aan de hand van vooraf vastgestelde selectiecriteria. Op basis hiervan worden gegadigden geselecteerd en uitgenodigd voor de tweede fase. In deze fase dienen zij een inschrijving in, die wordt beoordeeld aan de hand van de vooraf vastgestelde gunningscriteria.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79600000 Recruitment services
Additional classification (cpv): 79635000 Assessment centre services for recruitment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Werving en Selectiediensten - Perceel 1 Management-, leidinggevende en projectfuncties
Description: VISTA college wenst met deze Europese aanbesteding, volgens de niet-openbare procedure, per perceel één (1) raamovereenkomst te sluiten met twee (2) opdrachtnemers (per opdrachtnemer een raamovereenkomst) ten behoeve van het leveren van dienstverlening op het gebied van werving en selectie van personeel. De opdracht heeft betrekking op het ondersteunen van VISTA college bij het invullen van vacatures voor structurele functies binnen de organisatie, in het bijzonder voor functies die moeilijk vervulbaar zijn. De dienstverlening ziet nadrukkelijk op werving en selectie voor indiensttreding bij VISTA college en omvat geen vormen van tijdelijke inhuur, detachering of inzet van zelfstandigen. Zie paragraaf 1.3.4. van de selectieleidraad.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: -
Lot: LOT-0002
Title: Werving en Selectiediensten - Perceel 2: Advies- en staffuncties
Internal identifier: 2