2. Procedure
Procedure
Title: Rekonstrukce a modernizace Interaktivní expozice a Informačního střediska v Domě Českého Švýcarska v Krásné Lípě – dodávky
Description: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky spočívající v dodání audiovizuální techniky a elektro vybavení expozice, obsahu expozice a prvků expozice a prvků infocentra za účelem zřízení nové Interaktivní expozice a nového Informačního centra v Domě Českého Švýcarska v Krásné Lípě. Část 1: Audiovizuální technika a elektro vybavení expozice Předmětem části 1 veřejné zakázky je dodávka audiovizuální techniky a elektro vybavení interaktivní expozice Českého Švýcarska. Součástí dodávky je dodání vybavení do místa plnění a jeho montáž, instalace a zprovoznění v místě plnění. Část 2: Obsah expozice Předmětem části 2 veřejné zakázky je dodávka grafických a interaktivních prvků, popisů a dalších expozičních prvků týkajících se obsahu interaktivní expozice České Švýcarsko. Součástí dodávky je dodání vybavení do místa plnění a jeho montáž, instalace a zprovoznění v místě plnění. Část 3: Prvky expozice a prvky infocentra Předmětem části 3 veřejné zakázky je dodávka prvků interaktivní expozice České Švýcarsko a prvků infocentra Domu Českého Švýcarska. Součástí dodávky je dodání vybavení do místa plnění a jeho montáž, instalace a zprovoznění v místě plnění.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32320000 Television and audio-visual equipment
Additional classification (cpv): 31520000 Lamps and light fittings, 48620000 Operating systems, 32321000 Television projection equipment, 32322000 Multimedia equipment, 32323000 Video monitors, 32324000 Televisions, 32330000 Apparatus for sound, video-recording and reproduction, 32340000 Microphones and loudspeakers, 32350000 Parts of sound and video equipment, 39154000 Exhibition equipment, 31530000 Parts of lamps and lighting equipment, 39151000 Miscellaneous furniture, 51110000 Installation services of electrical equipment, 39150000 Miscellaneous furniture and equipment, 39121200 Tables, 39172000 Counters, 79810000 Printing services, 79822500 Graphic design services, 37524100 Educational games, 38653400 Projection screens, 39154000 Exhibition equipment, 39112000 Chairs
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Část 1: Audiovizuální technika a elektro vybavení expozice
Description: Předmětem části 1 veřejné zakázky je dodávka audiovizuální techniky a elektro vybavení interaktivní expozice Českého Švýcarska. Součástí dodávky je dodání vybavení do místa plnění a jeho montáž, instalace a zprovoznění v místě plnění.
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 32340000 Microphones and loudspeakers, 32321000 Television projection equipment, 32322000 Multimedia equipment, 32323000 Video monitors, 32324000 Televisions, 32330000 Apparatus for sound, video-recording and reproduction, 32350000 Parts of sound and video equipment, 31520000 Lamps and light fittings, 31530000 Parts of lamps and lighting equipment, 48620000 Operating systems, 51110000 Installation services of electrical equipment
Lot: LOT-0003
Title: Část 3: Prvky expozice a prvky infocentra
Description: Předmětem části 3 veřejné zakázky je dodávka prvků interaktivní expozice České Švýcarsko a prvků infocentra Domu Českého Švýcarska. Součástí dodávky je dodání vybavení do místa plnění a jeho montáž, instalace a zprovoznění v místě plnění.
Internal identifier: 3
Main classification (cpv): 39151000 Miscellaneous furniture
Additional classification (cpv): 39150000 Miscellaneous furniture and equipment, 39154000 Exhibition equipment, 39112000 Chairs, 39121200 Tables, 39172000 Counters, 37524100 Educational games, 38653400 Projection screens, 51100000 Installation services of electrical and mechanical equipment
Lot: LOT-0002
Title: Část 2: Obsah expozice
Description: Předmětem části 2 veřejné zakázky je dodávka grafických a interaktivních prvků, popisů a dalších expozičních prvků týkajících se obsahu interaktivní expozice České Švýcarsko. Součástí dodávky je dodání vybavení do místa plnění a jeho montáž, instalace a zprovoznění v místě plnění.
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 39154000 Exhibition equipment
Additional classification (cpv): 39150000 Miscellaneous furniture and equipment, 39151000 Miscellaneous furniture, 39121200 Tables, 39172000 Counters, 79810000 Printing services, 79822500 Graphic design services, 37524100 Educational games, 38653400 Projection screens, 51100000 Installation services of electrical and mechanical equipment