641480-2026 - Competition
Latvia – Installation of outdoor illumination equipment – Daugavpils valstspilsētas Ziemassvētku elektrisko rotājumu uzstādīšanas un demontāžas darbi 2026.– 2027.gadam
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
TitleDaugavpils valstspilsētas Ziemassvētku elektrisko rotājumu uzstādīšanas un demontāžas darbi 2026.– 2027.gadam
DescriptionDaugavpils valstspilsētas Ziemassvētku elektrisko rotājumu uzstādīšanas un demontāžas darbi 2026.– 2027.gadam
Internal identifierDVP 2026/181
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45316100 Installation of outdoor illumination equipment
5. Lot
LotLOT-0000