641533-2026 - Competition
Croatia – Food parcels – Paketi hrane
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Paketi hrane
Description: Nabava paketa hrane
Internal identifier: 2026-vv-3
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15897300 Food parcels
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Predmet nabave je nabava paketa hrane za krajnje korisnike, pakirane u pojedinačne pakete i to paket hrane za sve uzraste prema projektu „Društvo jednakih mogućnosti“, sukladno Troškovniku i tehničkim specifikacijama te ostalim traženim uvjetima naznačenim u Dokumentaciji o nabavi.