641535-2026 - Competition
Poland – School furniture – Dostawa mebli dla Lubelskiego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lublinie przy ul. Magnoliowej 8
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa mebli dla Lubelskiego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lublinie przy ul. Magnoliowej 8
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa mebli dla Lubelskiego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lublinie przy ul. Magnoliowej 8. 2. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: 2.1. biurka i stoły szkolne, biurka dla nauczycieli, 2.2. krzesła szkolne, krzesła biurowe obrotowe, 2.3. szafy, szafy i regały metalowe.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39160000 School furniture
Additional classification (cpv): 39130000 Office furniture
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje opcji