2. Procedure
Procedure
Title: Sisustuse ja väikevahendite ostmine ning paigaldamine Tallinna koolidele projekti "Kaasava hariduse põhimõtete rakendamise perioodil 2021-2027“ raames
Description: Kaasava hariduse põhimõtete rakendamise toetamine Tallinna koolides II raames, sisustuse, toodete ostmine ja paigaldamine Tallinna koolidele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315572-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39100000 Furniture
Additional classification (cpv): 39120000 Tables, cupboards, desk and bookcases, 39110000 Seats, chairs and related products, and associated parts
5. Lot
Lot: LOT-0000