641588-2026 - Competition
Poland – Waste-tip management services – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Iwierzyce w 2027 r.
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
TitleOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Iwierzyce w 2027 r.
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu wszystkich rodzajów odpadów komunalnych oraz budowlanych i rozbiórkowych powstających w gospodarstwach domowych - wytwarzanych przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych, w granicach administracyjnych Gminy Iwierzyce, w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r., Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od mieszkańców należy prowadzić w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów : przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych, ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji, poziomu składowania, zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie.
Internal identifierBID.271.10.2026.PA
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedure1. Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2026 r. poz. 793 ze zm.) zwanej dalej "ustawą Pzp” oraz niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej "SWZ". 2. Szacunkowa wartość zamówienia przekracza kwotę określoną w obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych wydanym na podstawie art. 3 ust. 2 ustawy Pzp. 3. Do udzielenia zamówienia stosuje się przepisy ustawy Pzp oraz przepisy Rozporządzeń wykonawczych wydanych na podstawie tej ustawy. W sprawach nieuregulowanych ustawą zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego. 4. Postępowanie prowadzone jest za pośrednictwem Platformy Zamówień Publicznych ZETO PZP w formie elektronicznej.
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90533000 Waste-tip management services
Additional classification (cpv): 90511000 Refuse collection services, 90512000 Refuse transport services, 90513100 Household-refuse disposal services
5. Lot
LotLOT-0001