641636-2026 - Competition
Poland – IT software package – Umowa ramowa na dostawę oprogramowania Vmware lub równoważnego na rzecz sądów powszechnych
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
TitleUmowa ramowa na dostawę oprogramowania Vmware lub równoważnego na rzecz sądów powszechnych
Description1. Przedmiotem postępowania jest zawarcie Umowy ramowej na wybór pośredników w pozyskiwaniu i dostarczaniu na rzecz Jednostek wszystkich typów licencji, w tym w formie subskrypcji na oprogramowania Producenta Vmware lub oprogramowania równoważnego, wskazane w Cenniku Producenta, w ramach kategorii produktowych wskazanych w Załączniku nr 1A do SWZ wraz ze wsparciem technicznym oraz świadczenie Usług wsparcia eksperckiego Producenta i Usług wsparcia konsultacyjnego Wykonawcy w zakresie dostarczonego oprogramowania Producenta. 2. Celem Umowy ramowej jest ustalenie zasad i warunków dotyczących zamówień (realizowanych na podstawie umów wykonawczych), jakie mogą zostać udzielone w okresie obowiązywania Umowy ramowej wskazanym w Rozdz. IV SWZ. 3. Umowa ramowa określa wszystkie warunki dotyczące realizacji dostaw lub świadczenia Usług oraz warunki wyboru Wykonawców, którzy zrealizują dostawy lub wykonają Usługi na rzecz Jednostek, spośród Wykonawców będących stroną Umowy ramowej. 4. Realizacja zamówień odbywać się będzie sukcesywnie, w zależności od potrzeb Jednostek, po przeprowadzeniu przez Jednostkę Procedury wykonawczej – tj. przekazaniu przez Jednostkę Wniosku o zamówienie, złożeniu przez Wykonawcę odpowiedzi na Wniosek o zamówienie i wyborze Wykonawcy, który wykona dane zamówienie. 5. Wykaz Jednostek, które mogą udzielać zamówień lub na rzecz których udzielane mogą być zamówienia, stanowi Załącznik nr 8 do SWZ. 6. Zgodnie z art. 134 ust. 2 pkt 7) ustawy Pzp, Zamawiający wskazuje, że zawrze Umowę ramową maksymalnie z trzema Wykonawcami (chyba, że oferty niepodlegające odrzuceniu złoży mniej Wykonawców), którzy uzyskają największą ilość punktów w ramach oceny ofert, na podstawie kryteriów określonych w SWZ oraz których cena oferty nie przekracza kwoty przeznaczonej na sfinansowanie Umowy ramowej, z zastrzeżeniem, że Zamawiający może dokonać zwiększenia tej kwoty. W przypadku, gdy bilans uzyskanych punktów będzie taki sam dla kilku Wykonawców, Zamawiający zawrze Umowę ramową ze wszystkimi Wykonawcami. 7. Na przedmiot zamówienia realizowany w ramach Umów wykonawczych, zawartych na podstawie Umowy ramowej, składają się następujące kategorie Produktów wraz z Usługami, określone w Załączniku nr 1A do SWZ – Formularzu cenowym oraz w Załączniku nr 2A do SWZ - Poglądowym wykazie produktów i usług: 1) Subskrypcje – dostępne każdorazowo w aktualnym Cenniku Producenta; 2) Licencje nabywane na okres krótszy niż wskazany w Cenniku Producenta (dot. zrównania okresów wsparcia dla licencji) – dostępne każdorazowo w aktualnym Cenniku Producenta; 4) Usługi wsparcia eksperckiego Producenta – określone w pkt I.4 Opisu przedmiotu zamówienia stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ – dostępne każdorazowo w aktualnym Cenniku Producenta; 4) Usługi wsparcia konsultacyjnego Wykonawcy – określone w pkt I. 5 Opisu przedmiotu zamówienia stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ; 8. Znaczenie pojęć użytych w SWZ jest tożsame z definicjami przyjętymi we wzorze Umowy ramowej (Załącznik nr 5 do SWZ) oraz wzorze Umowy wykonawczej (Załącznik nr 5A do SWZ).
Internal identifierWZP-421-9/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Additional nature of the contractServices
Main classification (cpv): 48517000 IT software package
Additional classification (cpv): 48600000 Database and operating software package, 48500000 Communication and multimedia software package, 72267000 Software maintenance and repair services, 72220000 Systems and technical consultancy services, 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
LotLOT-0001
Description1. Przedmiotem postępowania jest zawarcie Umowy ramowej na wybór pośredników w pozyskiwaniu i dostarczaniu na rzecz Jednostek wszystkich typów licencji, w tym w formie subskrypcji na oprogramowania Producenta Vmware lub oprogramowania równoważnego, wskazane w Cenniku Producenta, w ramach kategorii produktowych wskazanych w Załączniku nr 1A do SWZ wraz ze wsparciem technicznym oraz świadczenie Usług wsparcia eksperckiego Producenta i Usług wsparcia konsultacyjnego Wykonawcy w zakresie dostarczonego oprogramowania Producenta. 2. Celem Umowy ramowej jest ustalenie zasad i warunków dotyczących zamówień (realizowanych na podstawie umów wykonawczych), jakie mogą zostać udzielone w okresie obowiązywania Umowy ramowej wskazanym w Rozdz. IV SWZ. 3. Umowa ramowa określa wszystkie warunki dotyczące realizacji dostaw lub świadczenia Usług oraz warunki wyboru Wykonawców, którzy zrealizują dostawy lub wykonają Usługi na rzecz Jednostek, spośród Wykonawców będących stroną Umowy ramowej.
Additional classification (cpv): 48600000 Database and operating software package, 48500000 Communication and multimedia software package, 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support, 72267000 Software maintenance and repair services, 72220000 Systems and technical consultancy services
Options
Description of the optionsW przypadku niewykorzystania w całości kwoty stanowiącej maksymalną wartość Umowy ramowej w terminie wskazanym w Rozdz. IV pkt 1 SWZ, Zamawiający przewiduje możliwość przedłużenia okresu obowiązywania Umowy ramowej, jednak na okres nie dłuższy niż 3 miesiące, na warunkach określonych we wzorze Umowy ramowej stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ.