641639-2026 - Competition
Hungary – Food, beverages, tobacco and related products – Élelmiszer alapanyagok beszerzése_Békés_SZGYF
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Élelmiszer alapanyagok beszerzése_Békés_SZGYF
Description: „Élelmiszer alapanyag beszerzése Békés vármegyei Intézmények részére” Élelmiszer alapanyag beszerzése 12 részben és a tárgyi eljárás eredményeként adásvételi keretszerződés megkötése 12 hónap időtartamra a Gyöngyház Integrált Szociális és Gyermekvédelmi Központ Békés Vármegye és a Körös-menti Integrált Szociális Intézmény Békés Vármegye Intézmények részére. Gyöngyház Integrált Szociális és Gyermekvédelmi Központ Békés Vármegye: 1. rész: Tej, tejtermékek: 73.389 db, 4.819 kg, 19.500 liter, 2.755 doboz 2. rész: Húsok, húskészítmények: 28.885 kg 3. rész: Zöldségek-gyümölcsök: 39.818 kg, 64.000 db 4. rész: Kenyér, pékáru: 29.036 kg, 75.508 db 5. rész: Szárazáru termékek: 46.235 db, 30.001 kg, 7.585 liter, 520 doboz 6. rész: Mirelit: 20.565 kg Körös-menti Integrált Szociális Intézmény Békés Vármegye: 7. rész: Tej, tejtermékek: 129.700 db, 4.205 kg, 19.500 liter, 2.755 doboz 8. rész: Húsok, húskészítmények: 28.885 kg 9. rész: Zöldségek-gyümölcsök: 33.944 kg, 60.000 db 10. rész: Kenyér, pékáru: 50.800 kg, 78.650 db 11. rész: Szárazáru termékek: 96.900 db, 42.028 kg, 3.690 liter 12. rész: Mirelit: 22.625 kg Az intézményekhez tartozó telephelyeket, mint szállítási helyeket a műszaki leírás tartalmazza azzal, hogy jogutódlás és/vagy intézményi adatváltozás alapján az egyes intézmények elnevezése, székhelye, valamint a vármegye közigazgatási határain belül a szállítási helyek köre (telephelyek címe) külön szerződésmódosítás nélkül változhat a Kbt. 141. § (4) bek. a) pontja alapján. Ajánlatkérő az alkalmazott értékelési szempont körében felhívja továbbá az ajánlattevők figyelmét, hogy az ajánlati felhívás BT24 jelen pontjában részletezett tájékoztató mennyiségeket tartalmazó terméktáblázat beárazásával kiszámított nettó ajánlati összár kizárólag az ajánlatok érdemi összehasonlítására szolgáló számadat, ajánlatkérő a szerződés keretösszegét az ajánlati felhívás BT24 pontjában szereplő adott keretösszeg mértékében állapítja meg.
Internal identifier: EKR001666052026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Tej, tejtermékek (Gyöngyház)
Description: A megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, Ajánlatkérő fenntartja a változtatás jogát az előre nem pontosan tervezhető igényekre tekintettel. Tájékoztató jellegű beszerzési mennyiség: Tej, tejtermékek: 73.389 db, 4.819 kg, 19.500 liter, 2.755 doboz, mely a kiadott Terméktáblázatban részletezett termékfajták és mennyiségek szerint oszlik meg. A közbeszerzési szerződés keretösszege nettó 22.993.907 Ft, melynek legalább 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget Ajánlatkérő. Ajánlatkérő jogosult, hogy a megadott teljesítési helyszínek tekintetében adott hétre vagy alkalomra ne kérjen szállítást. Ajánlatkérő a megadott keretösszeg teljes kimerüléséig tartja fenn a jogot a megrendelések kibocsátásra. A szerződés hatálya annak mindkét fél általi aláírásától számított 12 hónapos határozott időtartam azzal, hogy a fenti időtartam lejárata előtt akkor szűnik meg a szerződés, ha a keretösszeg kimerül. A részletes feladatleírás: KD.
Internal identifier: EKR001666052026/1
Main classification (cpv): 15500000 Dairy products
Lot: LOT-0002
Title: Húsok, húskészítmények (Gyöngyház)
Description: A megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, Ajánlatkérő fenntartja a változtatás jogát az előre nem pontosan tervezhető igényekre tekintettel. Tájékoztató jellegű beszerzési mennyiség: Húsok, húskészítmények: 28.885 kg, mely a kiadott Terméktáblázatban részletezett termékfajták és mennyiségek szerint oszlik meg. A közbeszerzési szerződés keretösszege nettó 52.621.483 Ft, melynek legalább 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget Ajánlatkérő. Ajánlatkérő jogosult, hogy a megadott teljesítési helyszínek tekintetében adott hétre vagy alkalomra ne kérjen szállítást. Ajánlatkérő a megadott keretösszeg teljes kimerüléséig tartja fenn a jogot a megrendelések kibocsátásra. A szerződés hatálya annak mindkét fél általi aláírásától számított 12 hónapos határozott időtartam azzal, hogy a fenti időtartam lejárata előtt akkor szűnik meg a szerződés, ha a keretösszeg kimerül. A részletes feladatleírás: KD.
Internal identifier: EKR001666052026/2
Main classification (cpv): 15100000 Animal products, meat and meat products
Lot: LOT-0003
Title: Zöldségek-gyümölcsök (Gyöngyház)
Description: A megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, Ajánlatkérő fenntartja a változtatás jogát az előre nem pontosan tervezhető igényekre tekintettel. Tájékoztató jellegű beszerzési mennyiség: Zöldségek-gyümölcsök: 39.818 kg, 64.000 db, mely a kiadott Terméktáblázatban részletezett termékfajták és mennyiségek szerint oszlik meg. A közbeszerzési szerződés keretösszege nettó 20.868.791 Ft, melynek legalább 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget Ajánlatkérő. Ajánlatkérő jogosult, hogy a megadott teljesítési helyszínek tekintetében adott hétre vagy alkalomra ne kérjen szállítást. Ajánlatkérő a megadott keretösszeg teljes kimerüléséig tartja fenn a jogot a megrendelések kibocsátásra. A szerződés hatálya annak mindkét fél általi aláírásától számított 12 hónapos határozott időtartam azzal, hogy a fenti időtartam lejárata előtt akkor szűnik meg a szerződés, ha a keretösszeg kimerül. A részletes feladatleírás: KD.
Internal identifier: EKR001666052026/3
Main classification (cpv): 15300000 Fruit, vegetables and related products
Lot: LOT-0004
Title: Kenyér, pékáru (Gyöngyház)
Description: A megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, Ajánlatkérő fenntartja a változtatás jogát az előre nem pontosan tervezhető igényekre tekintettel. Tájékoztató jellegű beszerzési mennyiség: Kenyér, pékáru: 29.036 kg, 75.508 db, mely a kiadott Terméktáblázatban részletezett termékfajták és mennyiségek szerint oszlik meg. A közbeszerzési szerződés keretösszege nettó 19.898.775 Ft, melynek legalább 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget Ajánlatkérő. Ajánlatkérő jogosult, hogy a megadott teljesítési helyszínek tekintetében adott hétre vagy alkalomra ne kérjen szállítást. Ajánlatkérő a megadott keretösszeg teljes kimerüléséig tartja fenn a jogot a megrendelések kibocsátásra. A szerződés hatálya annak mindkét fél általi aláírásától számított 12 hónapos határozott időtartam azzal, hogy a fenti időtartam lejárata előtt akkor szűnik meg a szerződés, ha a keretösszeg kimerül. A részletes feladatleírás: KD.
Internal identifier: EKR001666052026/4
Main classification (cpv): 15810000 Bread products, fresh pastry goods and cakes
Lot: LOT-0005
Title: Szárazáru termékek (Gyöngyház)
Description: A megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, Ajánlatkérő fenntartja a változtatás jogát az előre nem pontosan tervezhető igényekre tekintettel. Tájékoztató jellegű beszerzési mennyiség: Szárazáru termékek: 46.235 db, 30.001 kg, 7.585 liter, 520 doboz, mely a kiadott Terméktáblázatban részletezett termékfajták és mennyiségek szerint oszlik meg. A közbeszerzési szerződés keretösszege nettó 33.977.801 Ft, melynek legalább 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget Ajánlatkérő. Ajánlatkérő jogosult, hogy a megadott teljesítési helyszínek tekintetében adott hétre vagy alkalomra ne kérjen szállítást. Ajánlatkérő a megadott keretösszeg teljes kimerüléséig tartja fenn a jogot a megrendelések kibocsátásra. A szerződés hatálya annak mindkét fél általi aláírásától számított 12 hónapos határozott időtartam azzal, hogy a fenti időtartam lejárata előtt akkor szűnik meg a szerződés, ha a keretösszeg kimerül. A részletes feladatleírás: KD.
Internal identifier: EKR001666052026/5
Main classification (cpv): 15800000 Miscellaneous food products
Lot: LOT-0006
Title: Mirelit (Gyöngyház)
Description: A megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, Ajánlatkérő fenntartja a változtatás jogát az előre nem pontosan tervezhető igényekre tekintettel. Tájékoztató jellegű beszerzési mennyiség: Mirelit: 20.565 kg, mely a kiadott Terméktáblázatban részletezett termékfajták és mennyiségek szerint oszlik meg. A közbeszerzési szerződés keretösszege nettó 12.020.891 Ft, melynek legalább 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget Ajánlatkérő. Ajánlatkérő jogosult, hogy a megadott teljesítési helyszínek tekintetében adott hétre vagy alkalomra ne kérjen szállítást. Ajánlatkérő a megadott keretösszeg teljes kimerüléséig tartja fenn a jogot a megrendelések kibocsátásra. A szerződés hatálya annak mindkét fél általi aláírásától számított 12 hónapos határozott időtartam azzal, hogy a fenti időtartam lejárata előtt akkor szűnik meg a szerződés, ha a keretösszeg kimerül. A részletes feladatleírás: KD.
Internal identifier: EKR001666052026/6
Lot: LOT-0007
Title: Tej, tejtermékek (Körös-menti)
Description: A megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, Ajánlatkérő fenntartja a változtatás jogát az előre nem pontosan tervezhető igényekre tekintettel. Tájékoztató jellegű beszerzési mennyiség: Tej, tejtermékek: 129.700 db, 4.205 kg, 18.820 liter, 5.000 doboz, mely a kiadott Terméktáblázatban részletezett termékfajták és mennyiségek szerint oszlik meg. A közbeszerzési szerződés keretösszege nettó 23.712.864 Ft, melynek legalább 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget Ajánlatkérő. Ajánlatkérő jogosult, hogy a megadott teljesítési helyszínek tekintetében adott hétre vagy alkalomra ne kérjen szállítást. Ajánlatkérő a megadott keretösszeg teljes kimerüléséig tartja fenn a jogot a megrendelések kibocsátásra. A szerződés hatálya annak mindkét fél általi aláírásától számított 12 hónapos határozott időtartam azzal, hogy a fenti időtartam lejárata előtt akkor szűnik meg a szerződés, ha a keretösszeg kimerül. A részletes feladatleírás: KD.
Internal identifier: EKR001666052026/7
Lot: LOT-0008
Title: Húsok, húskészítmények (Körös-menti)
Description: A megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, Ajánlatkérő fenntartja a változtatás jogát az előre nem pontosan tervezhető igényekre tekintettel. Tájékoztató jellegű beszerzési mennyiség: Húsok, húskészítmények: 39.918 kg, mely a kiadott Terméktáblázatban részletezett termékfajták és mennyiségek szerint oszlik meg. A közbeszerzési szerződés keretösszege nettó 61.813.104 Ft, melynek legalább 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget Ajánlatkérő. Ajánlatkérő jogosult, hogy a megadott teljesítési helyszínek tekintetében adott hétre vagy alkalomra ne kérjen szállítást. Ajánlatkérő a megadott keretösszeg teljes kimerüléséig tartja fenn a jogot a megrendelések kibocsátásra. A szerződés hatálya annak mindkét fél általi aláírásától számított 12 hónapos határozott időtartam azzal, hogy a fenti időtartam lejárata előtt akkor szűnik meg a szerződés, ha a keretösszeg kimerül. A részletes feladatleírás: KD.
Internal identifier: EKR001666052026/8
Lot: LOT-0009
Title: Zöldségek-gyümölcsök (Körös-menti)
Description: A megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, Ajánlatkérő fenntartja a változtatás jogát az előre nem pontosan tervezhető igényekre tekintettel. Tájékoztató jellegű beszerzési mennyiség: Zöldségek-gyümölcsök: 33.944 kg, 60.000 db, mely a kiadott Terméktáblázatban részletezett termékfajták és mennyiségek szerint oszlik meg. A közbeszerzési szerződés keretösszege nettó 20.237.000 Ft, melynek legalább 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget Ajánlatkérő. Ajánlatkérő jogosult, hogy a megadott teljesítési helyszínek tekintetében adott hétre vagy alkalomra ne kérjen szállítást. Ajánlatkérő a megadott keretösszeg teljes kimerüléséig tartja fenn a jogot a megrendelések kibocsátásra. A szerződés hatálya annak mindkét fél általi aláírásától számított 12 hónapos határozott időtartam azzal, hogy a fenti időtartam lejárata előtt akkor szűnik meg a szerződés, ha a keretösszeg kimerül. A részletes feladatleírás: KD.
Internal identifier: EKR001666052026/9
Lot: LOT-0010
Title: Kenyér, pékáru (Körös-menti)
Description: A megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, Ajánlatkérő fenntartja a változtatás jogát az előre nem pontosan tervezhető igényekre tekintettel. Tájékoztató jellegű beszerzési mennyiség: Kenyér, pékáru: 50.800 kg, 78.650 db, mely a kiadott Terméktáblázatban részletezett termékfajták és mennyiségek szerint oszlik meg. A közbeszerzési szerződés keretösszege nettó 29.049.000 Ft, melynek legalább 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget Ajánlatkérő. Ajánlatkérő jogosult, hogy a megadott teljesítési helyszínek tekintetében adott hétre vagy alkalomra ne kérjen szállítást. Ajánlatkérő a megadott keretösszeg teljes kimerüléséig tartja fenn a jogot a megrendelések kibocsátásra. A szerződés hatálya annak mindkét fél általi aláírásától számított 12 hónapos határozott időtartam azzal, hogy a fenti időtartam lejárata előtt akkor szűnik meg a szerződés, ha a keretösszeg kimerül. A részletes feladatleírás: KD.
Internal identifier: EKR001666052026/10
Lot: LOT-0011
Title: Szárazáru termékek (Körös-menti)
Description: A megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, Ajánlatkérő fenntartja a változtatás jogát az előre nem pontosan tervezhető igényekre tekintettel. Tájékoztató jellegű beszerzési mennyiség: Szárazáru termékek: 96.900 db, 42.028 kg, 3.960 liter, mely a kiadott Terméktáblázatban részletezett termékfajták és mennyiségek szerint oszlik meg. A közbeszerzési szerződés keretösszege nettó 47.000.813 Ft, melynek legalább 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget Ajánlatkérő. Ajánlatkérő jogosult, hogy a megadott teljesítési helyszínek tekintetében adott hétre vagy alkalomra ne kérjen szállítást. Ajánlatkérő a megadott keretösszeg teljes kimerüléséig tartja fenn a jogot a megrendelések kibocsátásra. A szerződés hatálya annak mindkét fél általi aláírásától számított 12 hónapos határozott időtartam azzal, hogy a fenti időtartam lejárata előtt akkor szűnik meg a szerződés, ha a keretösszeg kimerül. A részletes feladatleírás: KD.
Internal identifier: EKR001666052026/11
Lot: LOT-0012
Title: Mirelit (Körös-menti)
Description: A megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, Ajánlatkérő fenntartja a változtatás jogát az előre nem pontosan tervezhető igényekre tekintettel. Tájékoztató jellegű beszerzési mennyiség: Mirelit: 22.625 kg, mely a kiadott Terméktáblázatban részletezett termékfajták és mennyiségek szerint oszlik meg. A közbeszerzési szerződés keretösszege nettó 18.446.995 Ft, melynek legalább 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget Ajánlatkérő. Ajánlatkérő jogosult, hogy a megadott teljesítési helyszínek tekintetében adott hétre vagy alkalomra ne kérjen szállítást. Ajánlatkérő a megadott keretösszeg teljes kimerüléséig tartja fenn a jogot a megrendelések kibocsátásra. A szerződés hatálya annak mindkét fél általi aláírásától számított 12 hónapos határozott időtartam azzal, hogy a fenti időtartam lejárata előtt akkor szűnik meg a szerződés, ha a keretösszeg kimerül. A részletes feladatleírás: KD.
Internal identifier: EKR001666052026/12