641643-2026 - Competition
Netherlands – Public transport services by railways – Concessie Zutphen-Hengelo-Oldenzaal 2028-2032
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Concessie Zutphen-Hengelo-Oldenzaal 2028-2032
Description: De Concessie Zutphen-Hengelo-Oldenzaal start op 10 december 2028 en kent een looptijd van 4 jaar en kan maximaal twee keer met één jaar worden verlengd. Deze Concessie geldt als een overbruggingsconcessie. Gedurende de looptijd van de Concessie beoogt de Concessieverlener elektrificatie van het traject te realiseren. Ten tijde van de initiële publicatie van dit Beschrijvend document voert ProRail hiervoor een planuitwerking uit. Na afloop van de Concessie beoogt de Concessieverlener in een opvolgende concessie elektrische Treinen in te zetten. De Gedeputeerde Staten van Overijssel en Gelderland zijn (ieder voor haar grondgebied) verantwoordelijk voor de Concessie Zutphen-Hengelo-Oldenzaal. Deze Concessie wordt aanbesteed middels een openbare Europese procedure. De Provincie Overijssel zal als penvoerder optreden gedurende de aanbestedingsprocedure. Zie aanbestedingsstukken.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60210000 Public transport services by railways
Additional classification (cpv): 60112000 Public road transport services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De looptijd van de Concessie is 4 jaar en kan maximaal twee keer met één jaar worden verlengd.