See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa oleju napędowego grzewczego lekkiego do Placówek SG
Description: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę oleju napędowego grzewczego lekkiego do Placówek SG w ilościach szacunkowych wskazanych w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 2 do SWZ). Zakupiony olej napędowy grzewczy będzie stosowany do celów opałowych (ogrzewanie pomieszczeń, ciepła woda).
Internal identifier: 22/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Przetarg nieograniczony
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09135000 Fuel oils
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: CZĘŚĆ I – dostawa oleju napędowego grzewczego lekkiego do Placówki SG Janów Podlaski
Description: Dostawa oleju napędowego grzewczego lekkiego do Placówki SG Janów Podlaski - 24 000 litrów
Internal identifier: CZĘŚĆ I
Quantity: 24 000 litres
Lot: LOT-0002
Title: CZĘŚĆ II – dostawa oleju napędowego grzewczego lekkiego do Placówki SG i budynku mieszkalnego w Bohukałach
Description: Dostawa oleju napędowego grzewczego lekkiego do Placówki SG i budynku mieszkalnego w Bohukałach - 23 000 litrów
Internal identifier: CZĘŚĆ II
Quantity: 23 000 litres
Lot: LOT-0003
Title: CZĘŚĆ III – dostawa oleju napędowego grzewczego lekkiego do Placówki SG Terespol
Description: Dostawa oleju napędowego grzewczego lekkiego do Placówki SG Terespol - 65 000 litrów
Internal identifier: CZĘŚĆ III
Quantity: 65 000 litres
Lot: LOT-0004
Title: CZĘŚĆ IV – dostawa oleju napędowego grzewczego lekkiego do Placówki SG Kodeń
Description: Dostawa oleju napędowego grzewczego lekkiego do Placówki SG Kodniu - 9 000 litrów
Internal identifier: CZĘŚĆ IV
Quantity: 9 000 litres
Lot: LOT-0005
Title: CZĘŚĆ V – dostawa oleju napędowego grzewczego lekkiego do Placówki SG Sławatycze
Description: Dostawa oleju napędowego grzewczego lekkiego do Placówki SG Sławatycze - 20 000 litrów
Internal identifier: CZĘŚĆ V
Quantity: 20 000 litres
Lot: LOT-0006
Title: CZĘŚĆ VI – dostawa oleju napędowego grzewczego lekkiego do Placówki SG Dołhobrody
Description: Dostawa oleju napędowego grzewczego lekkiego do Placówki SG Dołhobrody - 21 000 litrów
Internal identifier: CZĘŚĆ VI
Quantity: 21 000 litres
Lot: LOT-0007
Title: CZĘŚĆ VII – dostawa oleju napędowego grzewczego lekkiego do Placówki SG Zbereże
Description: Dostawa oleju napędowego grzewczego lekkiego do Placówki SG Zbereże - 16 000 litrów
Internal identifier: CZĘŚĆ VII
Quantity: 16 000 litres
Lot: LOT-0008
Title: CZĘŚĆ VIII – dostawa oleju napędowego grzewczego lekkiego do Placówki SG Wola Uhruska
Description: Dostawa oleju napędowego grzewczego lekkiego do Placówki SG Wola Uhruska - 22 000 litrów
Internal identifier: CZĘŚĆ VIII
Quantity: 22 000 litres
Lot: LOT-0009
Title: CZĘŚĆ IX – dostawa oleju napędowego grzewczego lekkiego do Placówki SG Skryhiczyn
Description: Dostawa oleju napędowego grzewczego lekkiego do Placówki SG Skryhiczyn - 12 000 litrów
Internal identifier: CZĘŚĆ IX
Quantity: 12 000 litres
Lot: LOT-0010
Title: CZĘŚĆ X – dostawa oleju napędowego grzewczego lekkiego do Placówki SG Horodło
Description: Dostawa oleju napędowego grzewczego lekkiego do Placówki SG Horodło - 31 000 litrów
Internal identifier: CZĘŚĆ X
Quantity: 31 000 litres
Lot: LOT-0011
Title: CZĘŚĆ XI – dostawa oleju napędowego grzewczego lekkiego do Placówki SG Kryłów
Description: Dostawa oleju napędowego grzewczego lekkiego do Placówki SG Kryłów - 30 000 litrów
Internal identifier: CZĘŚĆ XI
Quantity: 30 000 litres
Lot: LOT-0012
Title: CZĘŚĆ XII – dostawa oleju napędowego grzewczego lekkiego do Placówki SG i budynku mieszkalnego w Dołhobyczowie
Description: Dostawa oleju napędowego grzewczego lekkiego do Placówki SG i budynku mieszkalnego w Dołhobyczowie - 31 000 litrów
Internal identifier: CZĘŚĆ XII
Lot: LOT-0013
Title: CZĘŚĆ XIII – dostawa oleju napędowego grzewczego lekkiego do Placówki SG Chłopiatyn
Description: Dostawa oleju napędowego grzewczego lekkiego do Placówki SG Chłopiatyn - 24 000 litrów
Internal identifier: CZĘŚĆ XIII
Lot: LOT-0014
Title: CZĘŚĆ XIV – dostawa oleju napędowego grzewczego lekkiego do Placówki SG Hrebenne obiekt Lubycza Królewska
Description: Dostawa oleju napędowego grzewczego lekkiego do Placówki SG Hrebenne obiekt Lubycza Królewska - 17 000 litrów
Internal identifier: CZĘŚĆ XIV
Quantity: 17 000 litres
Lot: LOT-0015
Title: CZĘŚĆ XV – dostawa oleju napędowego grzewczego lekkiego do Placówki SG i budynku mieszkalnego w Hrubieszowie
Description: Dostawa oleju napędowego grzewczego lekkiego do Placówki SG i budynku mieszkalnego w Hrubieszowie - 75 000 litrów
Internal identifier: CZĘŚĆ XV
Quantity: 75 000 litres
Lot: LOT-0016
Title: CZĘŚĆ XVI – dostawa oleju napędowego grzewczego lekkiego do Placówki SG i myjni samochodowej w Ulhówku
Description: Dostawa oleju napędowego grzewczego lekkiego do Placówki SG i myjni samochodowej w Ulhówku - 12 000 litrów
Internal identifier: CZĘŚĆ XVI