641670-2026 - Competition
Poland – Refuse and waste related services – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Zembrzyce
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Zembrzyce
Description: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Gminy Zembrzyce, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe. Ponadto Wykonawca zobowiązany jest do wyposażenia Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w kontenery i niezbędne pojemniki do zbierania odpadów komunalnych oraz do odbioru i zagospodarowania odpadów pochodzących z PSZOK. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 7 do SWZ.
Internal identifier: RIR.271.7.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90512000 Refuse transport services, 90514000 Refuse recycling services, 90513100 Household-refuse disposal services
5. Lot
Lot: LOT-0001