2. Procedure
Procedure
Title: Doorlopende CAR Verzekering
Description: Het doel van deze openbare Europese aanbesteding is het op transparante wijze sluiten van een overeenkomst tot het verzekeren van het CAR-risico tussen Aanbestedende dienst en verzekeraar(s), al dan niet vertegenwoordigd door een gevolmachtigd agent. De aanbesteding staat open voor co-assurantie. ca. €80.000 per jaar
Internal identifier: D2026-16853
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66513200 Contractor's all-risk insurance services
Additional classification (cpv): 66510000 Insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Het doel van deze openbare Europese aanbesteding is het op transparante wijze sluiten van een overeenkomst tot het verzekeren van het CAR-risico tussen Aanbestedende dienst en verzekeraar(s), al dan niet vertegenwoordigd door een gevolmachtigd agent. De aanbesteding staat open voor co-assurantie. Verzekering
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De overeenkomst gaat in op 01-01-2027 en eindigt op 01-01-2029. Na deze initiële contractstermijn is er sprake van een doorlopende, wederzijdse verlengingsmogelijkheid van 12 maanden, tenzij één der partijen de overeenkomst uiterlijk 3 maanden voor de contractvervaldatum schriftelijk opzegt.