641684-2025 - Competition
Netherlands – Furniture – DAS Kantinemeubilair
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: DAS Kantinemeubilair
Description: Welkom op het DAS voor de levering van kantinemeubilair voor Stichting Sint Josephscholen. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van kantinemeubilair. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle meubilair en toebehoren die nodig zijn voor een organisatie als Stichting Sint Josephscholen met 4000 leerlingen en 270 medewerkers.
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39100000 Furniture
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Welkom op het DAS voor de levering van kantinemeubilair voor het Stichting Sint Josephscholen. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van kantinemeubilair. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle meubilair en toebehoren die nodig zijn voor een organisatie als Stichting Sint Josephscholen met 4000 leerlingen en 270 medewerkers.
Internal identifier: 1