641696-2026 - Competition
Bulgaria – Biochemical analysers – Доставка на анализатор на влага
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Доставка на анализатор на влага
Description: Поръчката включва анализатор на влага за определяне процентното съдържание на влага в проби при входящ контрол на реагенти, както и за количествено определяне на механични примеси в технологичните потоци на АЕЦ Козлодуй. Анализатор за определяне съдържанието на влага се използва за входящ контрол на реагенти и периодичен контрол за измерване на механични примеси на вода от река Дунав, пречистена дунавска вода и техническа вода отговорни потребители в циркулационни охладителни системи с бризгални басейни. Общото описание, техническите характеристики и функционалните изисквания на анализатор на влага са представени в Техническо задание №26.ЕП-2.ТЗ.1625.
Internal identifier: 604773
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38434500 Biochemical analysers
5. Lot
Lot: LOT-0001