2. Procedure
Procedure
Title: Zakup toru wizyjnego w ramach Projektu nr FENX.06.01-IP.03-0018/25 pn: "Wsparcie infrastruktury 10.WSzKzP SP ZOZ w Bydgoszczy w zakresie AOS i leczenia jednego dnia poprzez zakup niezbędnych wyrobów medycznych"
Description: Zakup toru wizyjnego w ramach Projektu nr FENX.06.01-IP.03-0018/25 pn: "Wsparcie infrastruktury 10.WSzKzP SP ZOZ w Bydgoszczy w zakresie AOS i leczenia jednego dnia poprzez zakup niezbędnych wyrobów medycznych"- zgodnie z wymaganiami postawionymi w specyfikacji technicznej oraz zapisami SWZ
Internal identifier: 100/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Art. 138 ust. 2 pkt. 2 Postępowanie uprzednio przeprowadzone w trybie przetargu nieograniczonego nie zakończyło się udzieleniem zamówienia, a istnieje pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Tor wizyjny stanowi kluczowy element wyposażenia sali operacyjnej, niezbędny do wykonywania zabiegów z wykorzystaniem technik małoinwazyjnych oraz zapewnienia odpowiedniej jakości obrazowania podczas procedur diagnostycznych i operacyjnych. Zastosowanie procedury przyspieszonej jest uzasadnione koniecznością zapewnienia ciągłości udzielania świadczeń zdrowotnych oraz terminowej realizacji projektu. Zachowanie standardowych terminów przewidzianych dla postępowania mogłoby spowodować istotne opóźnienie w dostawie, instalacji i uruchomieniu aparatury, a w konsekwencji ograniczyć możliwość wykonywania planowanych procedur medycznych. Skrócenie terminu składania ofert jest zatem uzasadnione koniecznością zapewnienia nieprzerwanej dostępności świadczeń zdrowotnych realizowanych z wykorzystaniem toru wizyjnego.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1. Tor wizyjny
Description: Tor wizyjny- zgodnie z wymaganiami postawionymi w specyfikacji technicznej oraz zapisami SWZ.
Internal identifier: 1