641778-2026 - Competition
Hungary – Repair and maintenance services of pumps – Szivattyúk karbantartása, javítása, felújítása
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Szivattyúk karbantartása, javítása, felújítása
Description: Vállalkozási keretszerződés keretében a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. Végponti Átemelőtelepek Osztályának telephelyein üzemelő szivattyúk karbantartása, javítása, értéknövelő felújítások elvégzése és üzemzavar elhárítása.
Internal identifier: EKR000216072026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50511000 Repair and maintenance services of pumps
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Flygt szivattyúk
Description: A Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. különböző telephelyein található, összesen 113 darab Flygt gyártmányú szivattyú (melyek közül 78 db 50 kW-nál nagyobb teljesítményű) karbantartása, javítása, értéknövelő felújítása és üzemzavar elhárítása az egyéb közbeszerzési dokumentumokban foglaltak szerint. Ajánlatkérő rögzíti, hogy a szerződés időszaka alatt a fenti mennyiség legfeljebb 10%-kal változhat, ami az egységárak változását nem eredményezi. Karbantartás: Nyertes ajánlattevő által elkészített karbantartási tervnek megfelelő időszakos karbantartási tevékenység elvégzése a gyártó által kiadott előírásoknak megfelelően. Javítás, értéknövelő felújítás: 1. Karbantartások során feltárt és javasolt javítások, értéknövelő felújítások elvégzése az arra vonatkozó egyedi megrendelések szerint. 2. Tervezett felújítások. Üzemzavar elhárítás: Meghibásodás esetén helyszíni kiszállás, hibafelmérés és javítás elvégzése. Nyertes ajánlattevőnek az értesítéstől számított 4 órán belül vissza kell igazolnia a bejelentést és a bejelentéstől számított 24 órán belül a helyszínen meg kell kezdenie a hibafelmérést és elhárítást. Ajánlatkérő a javítás, értéknövelő felújítás, üzemzavar elhárítás végrehajtására nettó 387 000 000 Ft keretösszeget határoz meg, 60%-ának lehívási kötelezettsége mellett. Ajánlatkérő rögzíti, hogy a keretösszeg karbantartási tevékenységre is felhasználható. Ajánlatkérő rögzíti, hogy a közbeszerzési dokumentumokban megjelölt konkrét elnevezések kizárólag az egyértelmű meghatározást, beazonosítást szolgálják, az azokkal egyenértékű megajánlás elfogadott. Az egyenértékűség igazolása Ajánlattevő feladata.
Internal identifier: EKR000216072026/1
Lot: LOT-0002
Title: Grundfos szivattyúk
Description: A Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. különböző telephelyein található, összesen 49 darab Grundfos szivattyú (melyek közül 41 db 50 kW-nál nagyobb teljesítményű) karbantartása, javítása, értéknövelő felújítása az egyéb közbeszerzési dokumentumokban foglaltak szerint. Ajánlatkérő rögzíti, hogy a szerződés időszaka alatt a fenti mennyiség legfeljebb 10%-kal változhat, ami az egységárak változását nem eredményezi. Karbantartás: Nyertes ajánlattevő által elkészített karbantartási tervnek megfelelő időszakos karbantartási tevékenység elvégzése a gyártó által kiadott előírásoknak megfelelően. Javítás, értéknövelő felújítás: 1. Karbantartások során feltárt és javasolt javítások, értéknövelő felújítások elvégzése az arra vonatkozó egyedi megrendelések szerint. 2. Tervezett felújítások. Üzemzavar elhárítás: Meghibásodás esetén helyszíni kiszállás, hibafelmérés és javítás elvégzése. Nyertes ajánlattevőnek az értesítéstől számított 4 órán belül vissza kell igazolnia a bejelentést és a bejelentéstől számított 24 órán belül a helyszínen meg kell kezdenie a hibafelmérést és elhárítást. Ajánlatkérő a javítás, értéknövelő felújítás, üzemzavar elhárítás végrehajtására nettó 122 000 000 Ft keretösszeget határoz meg, a 60%-ának lehívási kötelezettsége mellett. Ajánlatkérő rögzíti, hogy a keretösszeg karbantartási tevékenységre is felhasználható Ajánlatkérő rögzíti, hogy a közbeszerzési dokumentumokban megjelölt konkrét elnevezések kizárólag az egyértelmű meghatározást, beazonosítást szolgálják, az azokkal egyenértékű megajánlás elfogadott. Az egyenértékűség igazolása Ajánlattevő feladata.
Internal identifier: EKR000216072026/2